הגולם, המחשוב, קם על יוצרו בעסק

הגולם, המחשוב, קם על יוצרו בעסק

הגולם קם על ייצרו…עוד ועוד אנו מגלים כי יותר ויותר פעולות אנושיות הופכות להיות פעולות של מחשבים ורובוטים….ואני שואל מה יקרה לבני האנוש…בני התמותה….דורון עמית ייעוץ עסקי באזור המרכז, הצפון הדרום וירושלים…..האם הסרטים הבדיוניים הולכים ומגשימים את עצמם…רק שסרטים אלה הוקרנו על המסך, נהנו, צחקנו, ופנטזנו…אבל ברגע שזה הופך להיות ממשי אני לא חושב שלבני התמותה יש ממה לצחוק ליהנות ולפנטז….. כי בראש ובראשונה זה יפגע בנו…בנו בני התמותה שעדיין הכסף מהעבודה מביא את הפרנסה ואת החיים…כן רובוטיקה שמחליפה את האדם כמוה כעוד בני תמותה רעבים ללחם…וכמו בסרטים הבדיוניים שם יש מעמד עליון וברברים תחתונים כך ילך הפער בין מעמד התחתון, הבינוני ואפילו הגבוהה של היום לבין אותם בני תמותה אשר יהפכו לבעלי ההון והאפשרות כתוצאה מהטכנולוגיה המתקדמת…..באמת תחשבו על זה…זה לא מפחיד…זה בנגיעה של אצבע קרוב אלינו….מנהל המחקר של מיקרוסופט אומר "אנחנו כבר מגיעים למצב שבו מכונות יכולות לזהות דברים כמו בני אדם" ….אני ממש מודאג…וכמו שאנו לומדים בתקופה האחרונה כי נבואה מגשימה את עצמה כך נסיק כי הסרטים הבדיוניים של פעם הם המציאות של המחר הקרוב.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן