הגדלת גרעון כמוה כאסון בעסקים

הגדלת גרעון כמוה כאסון בעסקים

האם אנו בכלכלה של בחירות? (האמת המילה הזאת נדושה)…

בעוד נגיד בנק ישראל עומד על דעתו כי הגדלת הגרעון הינה סכנה לכלכלה הישראלי, ומאחריו עומדים מראשי הכלכלה בישראל ותומכים בדעתו…ומנגד עומד ראש הממשלה על דעתו להשאיר את הגרעון על 3% ..השאלה הנשאלת למה? שהרי אני בטוח כי מערכת יחסי העבודה בן ראש הממשלה לנגיד הבנק הם מצוינים וזאת על פי הפרסומים עד כמה מעריך ראש הממשלה את  המקצועיות של הנגיד (הוא זה שהביא אותו לתפקיד) מעבר לזה שראש ממשלת ישראל הוא אבי שיטת הקפיטליזים ובטח התנגחות מקצועית היא לא טבעית עם הנגיד..ץ.אבל כמו שאמר אריאל שרון יבדה לחיים ארוכים "מה שרואים מכאן לא רואים משם" גם ראש הממשלה מבין כי שנה ויותר לפני בחירות הוא חייב להיטיב עם העם ולא רק בהסתפקות העלאת הגרעון ואי הטלת מיסים אלה אפילו בהפחתה של מיסים בתחום מוצרי החשמל (המגיעים לכול ביית ובית) מוצרי האלקטרוניקה הבידורית, והורדה של המכס לבשר ותבלינים למגינת ליבם של עם ישראל חובב המנגל….אז אם זה כלכלת בחירות או לא הזמן ישפוט שהרי נקודת המבחן תהיה קרובה מאד לאחרי הבחירות….מה שחשוב להגיד שכלכלת בחירות לא טובה לנו, בטח לא בתקופה זאת..בתקופה זאת הייתי מצפה מראש הממשלה להגיד את האמת לציבור…אמירה של אמת..היא האמירה בכי שקרית לעם כולו…..דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן