הגברת מכירות

הגברת מכירות

מגבירי מכירה. כן מגבירי מכירה זה אלה שמבצעים את המכירה.

זה יכול להיות מכירות בטלפון, זה יכול להיות מכירות פרונטאליות , זה יכול להיות פקידת מכירות, איש מכירות, מקדם מכירות…זה מדבר אל כול אנשי המכירות והעוסקים במכירות.

מכירות זה לימוד של הפסיכולוגיה האנושית המתקדמת כפי שבעה לידי ביטוי במחחקרים קלינים  במעבדות ובתוך סורקים ענקיים…

מה לדעתכם יהיה יותר חשוב לאדם? להפסיד 10 שקלים או להרויח 20 שקלים…תתפלאו התשובה היא להפסיד 10 שקלים. האדם רואה בהפסד אובדן והוא לא אוהב לאבד…הוא מוכן לא להרויח אבל בטח לא להפסיד.

מכירות נכונות זו פסיכולוגיה והכרת התכונות האנושיות של האדם.

מכירות זה לא מה שלימדו אותנו ליצור פאניקה ובהלה ולבצע מכירה.

כול השיטות של המכירה שמבוססות סגירה והוצאת כרטיס האשראי מהלקוח עברו חלפו להם מהעולם, מכירות זה להכיר את הלקוח שמולך, מכירות זה לא למכור את המוצר שלך אלה למכור ללקוח את החוויה שהמוצר מעניק לו, מכירות זה לתת ללקוח להרגיש מה יאמרו לו חברין או בני משפחתו באם ירכוש את המוצר אצלך, מכירות זה לפרק את המכירה לגורמים קטנים וכול פעם לתת ללקוח לטעום מביס אחר, מכירות זה לעשות ללקוח קל את הקנייה, מכירות זה להוביל את הלקוח בחוכמה לעבר המכירה,

יש הרבה מאד טכניקות לעבודה של מכירות, טכניקות מענינות אבל כולם מבוססות על התנהגותו הטבעית של האדם…אנשי מכירות הם אנשים והלקוחות הם אנשים ולכן השפה בין אנשים צריכה להתנהל בהתאם.

בואו תשמעו הרצאה ולימוד של איך מוכרים היום.-כמובן זה לא בשיטה של 8 השלבים-9 העצות- 11 הדיברות- אלה בהסבר פרטני על כיצד צריכה להתנהל מכירה נכונה

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן