האם רק החברות הגדולות חייבות יועצים

האם רק החברות הגדולות חייבות יועצים

יועץ אסטרטגי יועץ עסקי….למה רק הגדולים על כול צעד ושעל מגייסים יועצים אסטרטגיים או  יועצים עסקיים… מכיון שכול עסק חייב או יועץ עסקי, או יועץ אסטרטגי…הטייקון יכול לשלם שכר של הענקים אלה שיעצו לראשי ממשלות ואחרים ואילו בעלי העסקים יכולים לשכור יועצים עסקיים ויועצים אסטרטגיים לפי יכולתם…לא בכדי משתמש הטייקון או החברה הגדולה ביועץ….מכיון שבעל העסק או החברה או התאגיד פשוט לא פנוי לחשוב על אסטרטגיות שיובילו אותו למקום הנכון..זה תפקידו של יועץ החוץ….הוא מסתכל על הדברים מחוץ לקופסא לדוגמא…יצחק תשובה שכר יועץ אסטרטגי שיעזור לו במשבר עם התספורת שהוא רוצה לעשות למחזיקי אגרות החוב של אחת מחברותיו….יצחק תשובה בהחלט יכול לחשוב בצורה אמוציונאלית ואולי בגלל לחץ דעת קהל יכול להסכים למהלכים שאולי יותר מאוחר יובילו אותו לשואה כלכלית…יצחק תשובה משתמש ביועץ אסטרטגי על מנת שיניח על שולחנו את כול האופציות העומדות לפניו….לזה איש עסקים חכם מעסיק יועץ אסטרטגי…אותו דבר לגבי בעל העסק או החברה..יועץ זו לא מילת גנאיץ..יועץ עסקי הוא מחוייב המציאות לכול עסק קיים או עסק מתחיל….דורון עמית יעוץ עסקי יעוץ אסטרטגי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן