האם ריאלטי באמת ריאלי

האם ריאלטי באמת ריאלי

האם הריטינג הגבוהה לתוכנית ריאלטי נובעת מתובנה שמדובר בהצגה מבוימת בחזקת ההצגה הטובה ביותר בעיר או שבאמת רוב הצופים לוקחים את הריאלטי ומאמצים אותה באמת? שאלה זו בהחלט מענינת למרות שלא מצאתי סטטיסטיקה בנושא הזה אבל אני ינסה במאמר זה ביחד אתכם לנחש? מסתבר כי לתוכנית בערוץ 10 היפה והחנון היה ריטינג של % 17.9 …והשאלה שלי נובעת האם באמת אנשים מאמינים שאכן הבנות שם "כול כך מטומטמות" והבנים שם זורקים אמרות כמו "29 שנה אני בתול" האם זה לא אחיזת עיניים של הצופה ופגיעה ברמה האינטלקטואלית שלו…או שבאמת זה בידור לעם….אז לגבי הבנות והבנים המשחקים שם אני מאמין שאם שואלים אותם….מה אתם כאלה מטומטמים..הם ישיבו…השתגעתם זה הכול הצגה…..ואתם יודעים מה…אני מאמין להם…כי טמטום כזה הוא אבסורד לשחקנים ולצופים…לאן רוצים להביא את הצופה הישראלי…לחוויה של כאילו…לחוויה וירטואלית כמו "סקס" ברשת…מה כאן הכוון או החשיבה מאחרי תוכניות מהסוג הזה….לדעתי בתוכנית הזאת היפה והחנון הטלויזיה המסחרית הרחיקה לכת והיא מספקת חוויה לא רציונלית גם אם הם רוצים שהצופים יחשבו כי הדבר אמיתי….נכון זה כיף לצחוק על האחר…אבל כאן לדעתי המדיה צוחקת עלינו…תחשבו על זה…דורון עמית יועץ תדמית

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן