האם קופצים על כול הזדמנות עסקית

האם קופצים על כול הזדמנות עסקית

הנה שוב בחסות הממשל מציעים לנו עוד הרפתקאה…והפעם בפולין..הכותרת מכריזה "פולין-מהכלכלות המובילות בעולם"הזדמנויות עסקיות…והכול מקודם דרך שגרירות פולין בישראל, כאשר שר המסחר והתעשיה שלום שמחון ישא דברים בכנס של המדינה בעלת הכלכלה המובילה בעולם…זוכרים את המודעות האלה…זה מזכיר לכם מודעות והצעות מפתות קודמות, אתם זוכרים את מדינות מזרח אירופה לאחר התפרקות החומה, אתם זוכרים את רומניה, את הונגריה, ואת ואת ואת…מה יש בה בכלכלה של פולין שהיא כול כך אטרקטיבית…עוד פראיירים שישקיעו ויפלו, עוד חברות נדלן ואחרות, עוד חברות ציבוריות שימחקו רווחים ויביאו הפסדים למשקיעים  דהינו אנחנו הציבור…איזה כלכלה כבר יכולה לצמוח בעולם מעבר לסין הצומחת ב-9% בשנה אבל עם כוח עבודה של עבדים ולא בני אדם…וגם שם  מתחילה הנסיגה בהכנסה…מה יש בפולין..מכרות זהב, יהלומים, נדלן ישן ומיושן…מה יש שם שאין במקום אחר…ואם היא כול כך מתפתחת למה מדינות אירופה לא גילו אותה קודם אולי היא תעזור לכלכלת אירופה הקורסת או למשקיעי ארצות הברית….כיועץ עסקי עם ניסין רב אני מציעה לכול מי שיש להשקיע שיעשה זאת כאן ועכשיו יש מספיק נדלן בישראל שאפשר להשקיע בו לא צריך לרוץ לפולין, יש מספיק עסקים בבעיות תזרימיות שאפשר להכנס בהם כמשקיע כול עוד בודקים כדאיות השקעה…אין טעם שוב לרוץ ולחפש זהב במקום שמבטיחים שהוא נמצא…הרי כבר אמרנו כלכלה הפכה לקלקלה וקללה-יועץ אסטרטגי דורון עמית

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן