האם נדידת לקוחות תורמת לצרכנים

האם נדידת לקוחות תורמת לצרכנים

יועץ עסקי ושיווקי דורון עמית….האם אנו צריכים לעבור מחברות הסלולר הקבועות לזכיינים החדשים? שאלה זאת נשאלת מדי בוקר וערב ע"י מאות אלפי לקוחות ברחבי ישראל….כיועץ עסקי אני טוען כי היכן שמציעים לנו תשלום זול יותר מבלי לפגוע באיכות השירות שלנו, וכשנהיה בטוחים כי החברה שעברנו אליה אכן אמינה ויש לה ביסוס כלכלי ולא תתרסק לאחר שתקלוט מספר רב של לקוחוחת…כן הייתי עובר….ראו חברות הסלולר הקבועות שהכרנו מאז שנולד הסלולר גובות עבור חבילות סכומים של למעלה מ-130 ש"ח…הם גם מציעות לנו כול מיני הטבות בכסף כמו ביטוח על מכשיר, מכשירים ברכב (שהחברות החדשות לא יכולות לספק) כך שיוצא שהתשלום אצל החברות הותיקות יותר יקר ואני קובע כיועץ עסקי מה יש לפחד או לחשוש לעבור לחברה כמו הוט מובייל…איך שלא יהיה מדובר באיחוד של חברה ותיקה "מירס" ואיך שלא יהיה התשתית של הסלולר בהוט מובייל הוא של החברה הותיקה "פלא פון" ומה שהכי בטוח שיהיה לנו מאד קל לבדוק את החשבון שהם בדך הכול מחייבים 89 שח בלבד…וזהו…..פשוט זהו…בלי כול מיני סעיפים שאף אחד מאיתנו לא מבין בסך הכול העיסקה מאד כדאית..לגבי המפעילים הוירטואלים לא הייתי בונה עליהם..אבל הזכיינים החדשים אין סיבה שלא נעבור….טהיה והותיקים ישוו את המחיר 89 ש"ח בלי סעיפים קטנים אזי הכדאיות שלנו לעבור לא תשתלם…דבר נוסף בדקו כמה מחייבים אתכם על ציוד…אולי שווה לכם לפרוע במכה את הייתרה של עלות הציוד שרכשתם שפיתו אותכם כול פעם במכשיר סקסי חדש….על תפחדו…תעברו…דורון עמית יועץ עסקי…..

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן