האם מוכרים בכול מחיר

האם מוכרים בכול מחיר

יועץ עסקי,יועץ שיווק,יועץ עסקי לעסקים קטנים,יועץ עסקי לעסקים במשבר

 אם מוכרים בכול מחיר?

אם אתם שואלים אותי. כן מוכרים בכול מחיר!

לא מוכרים למי שלא צריך או מי שלא זקוק. מוכרים בכול מחיר ללקוח שאתם יודעים שהמוצר או השירות שלכם יכול להואיל ללקוח, ומוכרים בכול מחיר ללקוח שרוצה לרכוש!!!

ואת אותה שאלה אני שואל את עצמי, האם כול מי שמבקש יעוץ עסקי או שיווקי או אסטרטגי, נהנים לו!! ודווקא כאן התשובה שלי היא לא!!!

באיזה מקרים לא נהנים לפניה של לקוח לקבל יעוץ וליווי עסקי או שיווקי?

1.         במקרה של שני שותפים אשר כול שותף מושך לכוון אחר, האחד רוצה והשני רוצה רק בשביל להוכיח לראשון כי לשכור יועץ עסקי זאת טעות.

2.         במקרה ש- יועץ עסקי או שיווקי מבין כי ההמלצות שלו וכול ישיבה שלו כמוה כישיבת מועצת מנהלים. והרמת ידיים היא זאת שתקבע את המדיניות. אין ליועץ עסקי שמגיע עם ניסיון, אג'נדה, וראייה חיצונית את העסק מה לתרום עבור העסק וחבל על תשלום שכרו שיהיה לשווא.

3.         במקרה של בעל ואישה שתוך כדי יעוץ עסקי ושיווקי אתה מבין שאתה צריך לפתור גם בעיות של הוא והיא שזה בסדר לכשעצמו. אבל שהסכסוך כול כך עמוק בין בני הזוג-יועץ נישואים הוא הפתרון ולא יועץ עסקי או שיווקי שתפקידו לדאוג להישרדות ורווחת העסק שלמעשה זה מה שיהווה פתרון "לפעמים" בין בני הזוג.

4.         במקרים שיועצים חיצוניים: רואה חשבון, יועץ מס, עו"ד מתערבים בקובץ ההמלצות ויישום המסקנות וזאת מתוך ראייה צרה של שכר טרחתם שאולי עומד בסכנה!

יעוץ עסקי ושיווקי מיסודו חייב להתנהל על פי אג'נדה אחת. והיא של היועץ המלווה העסקי והשיווקי, (בשביל זה משתדלים לבחור את היועץ המתאים ביותר, שהוא בעל הניסיון הרב ביותר, ויש לו את היכולת להוביל ולהצליח על פי דרכו) שהרי עד היום אם הכול היה מתנהל מצוין והמספרים העסקיים היו מוכחים זאת הרי ששכירת יועץ הייתה הופכת לדרגה שנייה בסדר העדיפויות של העסק). אבל אם נשכר יועץ, והרי יועץ לא נוגע בכספים, לא מוציא הוצאות, לא חותם על צקים, לא נכנס לחשבון הבנק, אלה מלווה את בעל העסק או החברה ביישום החלטותיו. אזי מערכת האמון בין העסק ובעליו לבן היועץ הרוצה את הצלחת העסק ואת הצלחתו עצמו להצעיד את העסק בלי שום "אגו" ובלי משוא פנים לכאן ולכאן. חייב בעל העסק או החברה להיות מובלים, להביע דעה, להתווכח, אולי לא להסכים, אבל לקבל את דרכו של היועץ. כמובן לא באופן גורף. שהרי אנו לא מדברים כאן על יועץ פורח שבא להתארח ולברוח!!!

בייעוץ עסקי, וביעוץ שיווקי, וביעוץ אסטרטגי יש המון מחשבה לכול הכוונים של היועץ. מבחינת היועץ זאת תזמורת שלמה שכרגע הוא אמור לנצח עליה ולהביא את הסימפוניה לאינטגרציה מלאה לשביעות קהל המאזינים.

חשבו על זה לפני שאתם מחליטים להזמין יועץ עסקי.

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן