האם מוכרים בכול מחיר

האם מוכרים בכול מחיר

יועץ עסקי,יועץ שיווק,יועץ עסקי לעסקים קטנים,יועץ עסקי לעסקים במשבר

 אם מוכרים בכול מחיר?

אם אתם שואלים אותי. כן מוכרים בכול מחיר!

לא מוכרים למי שלא צריך או מי שלא זקוק. מוכרים בכול מחיר ללקוח שאתם יודעים שהמוצר או השירות שלכם יכול להואיל ללקוח, ומוכרים בכול מחיר ללקוח שרוצה לרכוש!!!

ואת אותה שאלה אני שואל את עצמי, האם כול מי שמבקש יעוץ עסקי או שיווקי או אסטרטגי, נהנים לו!! ודווקא כאן התשובה שלי היא לא!!!

באיזה מקרים לא נהנים לפניה של לקוח לקבל יעוץ וליווי עסקי או שיווקי?

1.         במקרה של שני שותפים אשר כול שותף מושך לכוון אחר, האחד רוצה והשני רוצה רק בשביל להוכיח לראשון כי לשכור יועץ עסקי זאת טעות.

2.         במקרה ש- יועץ עסקי או שיווקי מבין כי ההמלצות שלו וכול ישיבה שלו כמוה כישיבת מועצת מנהלים. והרמת ידיים היא זאת שתקבע את המדיניות. אין ליועץ עסקי שמגיע עם ניסיון, אג'נדה, וראייה חיצונית את העסק מה לתרום עבור העסק וחבל על תשלום שכרו שיהיה לשווא.

3.         במקרה של בעל ואישה שתוך כדי יעוץ עסקי ושיווקי אתה מבין שאתה צריך לפתור גם בעיות של הוא והיא שזה בסדר לכשעצמו. אבל שהסכסוך כול כך עמוק בין בני הזוג-יועץ נישואים הוא הפתרון ולא יועץ עסקי או שיווקי שתפקידו לדאוג להישרדות ורווחת העסק שלמעשה זה מה שיהווה פתרון "לפעמים" בין בני הזוג.

4.         במקרים שיועצים חיצוניים: רואה חשבון, יועץ מס, עו"ד מתערבים בקובץ ההמלצות ויישום המסקנות וזאת מתוך ראייה צרה של שכר טרחתם שאולי עומד בסכנה!

יעוץ עסקי ושיווקי מיסודו חייב להתנהל על פי אג'נדה אחת. והיא של היועץ המלווה העסקי והשיווקי, (בשביל זה משתדלים לבחור את היועץ המתאים ביותר, שהוא בעל הניסיון הרב ביותר, ויש לו את היכולת להוביל ולהצליח על פי דרכו) שהרי עד היום אם הכול היה מתנהל מצוין והמספרים העסקיים היו מוכחים זאת הרי ששכירת יועץ הייתה הופכת לדרגה שנייה בסדר העדיפויות של העסק). אבל אם נשכר יועץ, והרי יועץ לא נוגע בכספים, לא מוציא הוצאות, לא חותם על צקים, לא נכנס לחשבון הבנק, אלה מלווה את בעל העסק או החברה ביישום החלטותיו. אזי מערכת האמון בין העסק ובעליו לבן היועץ הרוצה את הצלחת העסק ואת הצלחתו עצמו להצעיד את העסק בלי שום "אגו" ובלי משוא פנים לכאן ולכאן. חייב בעל העסק או החברה להיות מובלים, להביע דעה, להתווכח, אולי לא להסכים, אבל לקבל את דרכו של היועץ. כמובן לא באופן גורף. שהרי אנו לא מדברים כאן על יועץ פורח שבא להתארח ולברוח!!!

בייעוץ עסקי, וביעוץ שיווקי, וביעוץ אסטרטגי יש המון מחשבה לכול הכוונים של היועץ. מבחינת היועץ זאת תזמורת שלמה שכרגע הוא אמור לנצח עליה ולהביא את הסימפוניה לאינטגרציה מלאה לשביעות קהל המאזינים.

חשבו על זה לפני שאתם מחליטים להזמין יועץ עסקי.

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן