האם מוכרים בכול מחיר

האם מוכרים בכול מחיר

יועץ עסקי,יועץ שיווק,יועץ עסקי לעסקים קטנים,יועץ עסקי לעסקים במשבר

 אם מוכרים בכול מחיר?

אם אתם שואלים אותי. כן מוכרים בכול מחיר!

לא מוכרים למי שלא צריך או מי שלא זקוק. מוכרים בכול מחיר ללקוח שאתם יודעים שהמוצר או השירות שלכם יכול להואיל ללקוח, ומוכרים בכול מחיר ללקוח שרוצה לרכוש!!!

ואת אותה שאלה אני שואל את עצמי, האם כול מי שמבקש יעוץ עסקי או שיווקי או אסטרטגי, נהנים לו!! ודווקא כאן התשובה שלי היא לא!!!

באיזה מקרים לא נהנים לפניה של לקוח לקבל יעוץ וליווי עסקי או שיווקי?

1.         במקרה של שני שותפים אשר כול שותף מושך לכוון אחר, האחד רוצה והשני רוצה רק בשביל להוכיח לראשון כי לשכור יועץ עסקי זאת טעות.

2.         במקרה ש- יועץ עסקי או שיווקי מבין כי ההמלצות שלו וכול ישיבה שלו כמוה כישיבת מועצת מנהלים. והרמת ידיים היא זאת שתקבע את המדיניות. אין ליועץ עסקי שמגיע עם ניסיון, אג'נדה, וראייה חיצונית את העסק מה לתרום עבור העסק וחבל על תשלום שכרו שיהיה לשווא.

3.         במקרה של בעל ואישה שתוך כדי יעוץ עסקי ושיווקי אתה מבין שאתה צריך לפתור גם בעיות של הוא והיא שזה בסדר לכשעצמו. אבל שהסכסוך כול כך עמוק בין בני הזוג-יועץ נישואים הוא הפתרון ולא יועץ עסקי או שיווקי שתפקידו לדאוג להישרדות ורווחת העסק שלמעשה זה מה שיהווה פתרון "לפעמים" בין בני הזוג.

4.         במקרים שיועצים חיצוניים: רואה חשבון, יועץ מס, עו"ד מתערבים בקובץ ההמלצות ויישום המסקנות וזאת מתוך ראייה צרה של שכר טרחתם שאולי עומד בסכנה!

יעוץ עסקי ושיווקי מיסודו חייב להתנהל על פי אג'נדה אחת. והיא של היועץ המלווה העסקי והשיווקי, (בשביל זה משתדלים לבחור את היועץ המתאים ביותר, שהוא בעל הניסיון הרב ביותר, ויש לו את היכולת להוביל ולהצליח על פי דרכו) שהרי עד היום אם הכול היה מתנהל מצוין והמספרים העסקיים היו מוכחים זאת הרי ששכירת יועץ הייתה הופכת לדרגה שנייה בסדר העדיפויות של העסק). אבל אם נשכר יועץ, והרי יועץ לא נוגע בכספים, לא מוציא הוצאות, לא חותם על צקים, לא נכנס לחשבון הבנק, אלה מלווה את בעל העסק או החברה ביישום החלטותיו. אזי מערכת האמון בין העסק ובעליו לבן היועץ הרוצה את הצלחת העסק ואת הצלחתו עצמו להצעיד את העסק בלי שום "אגו" ובלי משוא פנים לכאן ולכאן. חייב בעל העסק או החברה להיות מובלים, להביע דעה, להתווכח, אולי לא להסכים, אבל לקבל את דרכו של היועץ. כמובן לא באופן גורף. שהרי אנו לא מדברים כאן על יועץ פורח שבא להתארח ולברוח!!!

בייעוץ עסקי, וביעוץ שיווקי, וביעוץ אסטרטגי יש המון מחשבה לכול הכוונים של היועץ. מבחינת היועץ זאת תזמורת שלמה שכרגע הוא אמור לנצח עליה ולהביא את הסימפוניה לאינטגרציה מלאה לשביעות קהל המאזינים.

חשבו על זה לפני שאתם מחליטים להזמין יועץ עסקי.

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן