האם מגמת הכלכלה הכינה אותנו לכלכלה הנוכחית

האם מגמת הכלכלה הכינה אותנו לכלכלה הנוכחית

דורון עמית הוא יועץ ארגוני, יועץ אסטרטגי שאת הניסיון שצבר מביא בפניך קורא המאמר למען רווחתך והמידע שיש בו על מנת שיעזור לך להתנהל נכון יותר בשדה העסקי…עברנו בישראל ימים יותר קלים בתחום העשייה והעסקים שכול המירוץ המטורף שהתחיל לפני שלושה עשורים קרם עור וגידים….לא מספיק היום להתנהל לפי הספר ולפי מה שלמדו אותנו במוסדות האקדמיה…נוכחנו לדעת שמוסדות האקדמיה לא הכינו אותנו לאמת האמיתית בפועל שקורה בשוק, ברחוב, במקום בו מתאספים האנשים לקניה, למכירה ולעסקים….שאני אומר ברחוב מבחינתי זאת מטאפורה אחת גדולה…של משרדים, עסקים, מפעלים, חדרי מסחר,בנקים ומה לא….העניין הוא שהגישה לעסקים חייבת לבוא מהכוון הזה ולא מכוון מה שלימדו אותנו באקדמיה….ראו מה שקורה היום בכלכלה העולמית, במסחר העולמי, במסחר בין מדינות ותבינו שאם היה כלכלן אחד בוגר האונברסיטה חוזה את המהלך הרי היה משנה אותו…אך מהלכים כאלה לא ניתנים לצפייה מראש…ממש לא…כי למעשה כוחות השוק מובילים אותנו גם הפוך מכלכלה הגיונית טהורה…לפיכך כול אחד מאיתנו בעל עסק בעל חברה להתאים את מערך ההוצאות שלו לתחזית ההכנסות שלו הריאלית ולהתנהל ברמות האלה….אני בטוח שיעבור עוד זמן רב עד שעסקים ילמדו כיצד צריך להתנהל היום במערכת המסחר והסחר בכול תחום בישראל ובעולם, אלה שיבינו זאת או באמצעותם או באמצעות יועץ שישכרו להם  יישרדו ואלה שלא יפנימו זאת לצערי..לא…דורון עמית יועץ עסקי, יועץ אסטרטגי

"ץגםרםמשצןאץבםץןך

גםרםמ@גםרםמשצןאץבםץןך

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן