האם לישראלים יש הרבה כסף

האם לישראלים יש הרבה כסף

מאיין לראש הממשלה יש את המידע כי לישראלים יש יותר כסף בכיסים..  על איזה כסף הוא מדבר..או יותר נכון על איזה ישראלים הוא מדבר…האם הוא מדבר על האזרחים בעשירונים התחתונים המסתכרים 5000 ש"ח בחודש…האם הוא מדבר על מעמד הביניים ששני בני הזוג מרויחים 13.000 ש"ח בחודש, האם הוא מדבר על הישראלים שמרופדים באוברדרפט, בהלואות, ובתמיכה מההורים, או שאולי הוא מדר על עסקים שרק מלווים, וממונפים, והציוד שלהם כולל המכוניות בליסינג…על מי מדבר ראש הממשלה…כיועץ עסקי המלווה לקוחות פרטיים ועסקיים קטנים וגדולים אני לא מוצא אזרחים עם כיסים מלאים…למעשה אני יכול לקבוע שגם העשירונים העליונים הם לא בדיוק עם כסף שלהם בכיסים…אולי הכיסים שלהם מלאים? אבל לא בכספם אלה בכסף של אחרים..בנקים, קרנות מימון, אגרות חוב,…אז על מי מדבר ראש הממשלה שלנו….והאם זה בכדי להאדיר את תדמיתה של ישראל כלפי ה-OECD  ושוב להחביא מהציבור את המידע האמיתי…עד מתי יהיו שתי תזות במדינת ישראל הצמרת והרגולטור טוען כך…והאזרחים והעסקים סובלים ממיתון ענק….ושוב אני חוזר וממליץ לכול אזרח במדינת ישראל או לעסקים וחברות בישראל, אנא הסתכלו על הסביבה הקרובה שלכם, אל תתרגמו מילה במילה מה שאומרים לכם הפוליטקאים. הם מונעים מאינטרסים אחרים שלא תמיד תואמים את האינטרסים שלכם…עשו לעצמכם טובה גדולה..הצטידו עם יועץ עסקי טהור..דורון עמית יועץ לעסקים בתל אביב

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן