האם להוריד מחיר

אני מזהיר!
אני מזהיר את כול אותם הספקים, נותני השירותים, מסעדות, בתי קפה, ובכלל כול עסק חדש מ"להוריד מחיר"
אם יש ספק שבנוי למכור קפה ב-5 שקלים זה לא אומר שיכולות אלה מתאימים לבתי קפה שהתמחור והעלות שלהם שונים בתכלית השינוי!
יוצא מצב שגם רשתות גדולות אשר ההוצאות והתקורות שלהם הרבה יותר גבוהות מעסק יותר קטן מחליטות על הורדת מחירים דרמטית ולדעתי ללא כול חשיבה מקדימה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי לכול עסק יש את המיתוג, הבידול, הצפייה מצד הצרכנים, וההוצאות שלו, עסק אחד לא דומה למשנהו! עם רשת קופיקס מחזיקה מזנון קטן בעלות נמוכה מחירו הנמוך אכן מוצדק אך אם רשת גדולה הפרוסה על שטח גדול, במרכזי קניות, בקניונים, אם הוצאות הנהלה, השקעת זכייניות, תפעול, לוגיסטיקה וכ"ד רוצה להוריד מחיר! זה תמיד חייב לבוא בעקבות פעולה כזאת או אחרת בתוך סל ההוצאות של הרשת או להילקח מהרווחים אשר הרשת קבעה לעצמה.

אין ירידת מחיר כך סתם, עסקים שמורידים מחיר בגלל שההוא הוריד מחירים הם עסקים כושלים שלא ירחק היום ויאלצו לסגור את שעריהם וזאת לאחר גלגול בלבד של מספר חודשים שנה או שנתיים.

המלצות לניהול תזרים מזומנים

כ יועץ עסקי אני ממליץ לתת יותר ולא להוריד מחיר! העלות של "לתת יותר" זולה הרבה יותר מהעלות של הורדת המחיר ולכן כול עסק חייב למצוא "מה הוא יכול לתת יותר ללקוח" להבליט את המתן הזה ולא לזרוק מחיר נמוך בגלל פלוני או אלמוני שהחליט להתאבד או להיכנס לטרנד כזה או אחר.

כ יועץ שיווק המקרה הכי דומיננטי בהליכה בטרנד העכשוי הם השלטים שהופיעו כמעט על כול קיוסק בצפונה דרומה ומזרח הארץ המודיעים על קפה ב-5 שקלים! למה? ללא מחשבה אלה מתוך רצון להיות IN עכשווי הולך עם הטרנד. אבל טוב זה לא יעשה לעסק.

ראו, הרבה מאד עסקים קרסו והתרסקו בגלל הליכה על טרנד, עם ההוא מוריד אז אני חייב להוריד רק שלא בטוח שהיכולות שלך מרשות לך להוריד מחיר כפי שההוא עושה ולך תדע אם הוא לא עושה את ירידת המחיר כי ההוצאות שלו או ההתחייבויות האישיות שלו לא מחייבות להכניס כסף לעסק בכול מחיר.

אני לא טוען שלא ניתן להוריד מחירים, אך לטכניקת הורדת המחירים יש כול כך הרבה שיטות אשר יכולות לשרת את מכירות העסק ואף להעלות אותם מעלה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן