האם להוריד מחיר

אני מזהיר!
אני מזהיר את כול אותם הספקים, נותני השירותים, מסעדות, בתי קפה, ובכלל כול עסק חדש מ"להוריד מחיר"
אם יש ספק שבנוי למכור קפה ב-5 שקלים זה לא אומר שיכולות אלה מתאימים לבתי קפה שהתמחור והעלות שלהם שונים בתכלית השינוי!
יוצא מצב שגם רשתות גדולות אשר ההוצאות והתקורות שלהם הרבה יותר גבוהות מעסק יותר קטן מחליטות על הורדת מחירים דרמטית ולדעתי ללא כול חשיבה מקדימה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי לכול עסק יש את המיתוג, הבידול, הצפייה מצד הצרכנים, וההוצאות שלו, עסק אחד לא דומה למשנהו! עם רשת קופיקס מחזיקה מזנון קטן בעלות נמוכה מחירו הנמוך אכן מוצדק אך אם רשת גדולה הפרוסה על שטח גדול, במרכזי קניות, בקניונים, אם הוצאות הנהלה, השקעת זכייניות, תפעול, לוגיסטיקה וכ"ד רוצה להוריד מחיר! זה תמיד חייב לבוא בעקבות פעולה כזאת או אחרת בתוך סל ההוצאות של הרשת או להילקח מהרווחים אשר הרשת קבעה לעצמה.

אין ירידת מחיר כך סתם, עסקים שמורידים מחיר בגלל שההוא הוריד מחירים הם עסקים כושלים שלא ירחק היום ויאלצו לסגור את שעריהם וזאת לאחר גלגול בלבד של מספר חודשים שנה או שנתיים.

המלצות לניהול תזרים מזומנים

כ יועץ עסקי אני ממליץ לתת יותר ולא להוריד מחיר! העלות של "לתת יותר" זולה הרבה יותר מהעלות של הורדת המחיר ולכן כול עסק חייב למצוא "מה הוא יכול לתת יותר ללקוח" להבליט את המתן הזה ולא לזרוק מחיר נמוך בגלל פלוני או אלמוני שהחליט להתאבד או להיכנס לטרנד כזה או אחר.

כ יועץ שיווק המקרה הכי דומיננטי בהליכה בטרנד העכשוי הם השלטים שהופיעו כמעט על כול קיוסק בצפונה דרומה ומזרח הארץ המודיעים על קפה ב-5 שקלים! למה? ללא מחשבה אלה מתוך רצון להיות IN עכשווי הולך עם הטרנד. אבל טוב זה לא יעשה לעסק.

ראו, הרבה מאד עסקים קרסו והתרסקו בגלל הליכה על טרנד, עם ההוא מוריד אז אני חייב להוריד רק שלא בטוח שהיכולות שלך מרשות לך להוריד מחיר כפי שההוא עושה ולך תדע אם הוא לא עושה את ירידת המחיר כי ההוצאות שלו או ההתחייבויות האישיות שלו לא מחייבות להכניס כסף לעסק בכול מחיר.

אני לא טוען שלא ניתן להוריד מחירים, אך לטכניקת הורדת המחירים יש כול כך הרבה שיטות אשר יכולות לשרת את מכירות העסק ואף להעלות אותם מעלה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן