האם כולם יכולים להיות יזמים

האם כולם יכולים להיות יזמים

כולנו יזמיים….(יעוץ עסקי-יעוץ שיווקי-קאוצינג) סדנאות יוגה, סדנאות מטבח, סדנאות בישול, טיפול בנרות, טיפול באבנים, משלוח מאכלים, משלוח פרחים, משלוח פירות, יעוץ כזה יעוץ אחר…בקיצור מה שאפשר לחשוב עליו אנחנו יוזמים ומנסים!!!! אנחנו הולכים לסדנאות קאוצינג, לניוז לייטרים על כאלה שעושים מיליונים בקיצור כולנו מנסים לעשות הכול….למעשה מה שאנחנו עושים אנו מנסים בכול הכוח להרחיב את מעגל הצרכנים…..אבל הצרכנים חנוקים…יש להם את הכול מכול, יש להם את השפע לידם….הבעיה שגם הם לחוצים וגם הם מחפשים מיזמים….כי גם להם יש מצוקה…..גם הם עובדים סביב השעון, גם להם קשה, קשה עד מאד….אז מקסימום אנו משווקים את המיזמים שלנו  בקרב המכרים או המשפחה שלנו…וזהו!!!!!  כאן זה נעצר….אני נתקל במהלך עבודתי עם יזמים שחלמו חלום (ואני מעריץ את אלה שחולמים חלומות) וניסו להגשים אותם, ונכשלו…לא באשמתם חס וחלילה….בגלל שהשוק רווי. מפוצץ…סופר מפוצץ…… השוק לא גדל…לשוק לא נוספו עוד לקוחות….ההפך…השוק איבד לקוחות….הרבה לקוחות…לקוחות שלא יכולים להרשות לעצמם ליהנות מהמיזמים הנהדרים שלכם….תחשבו על זה…השוק מפוצץ…התחרות גדולה….והלקוחות קטנים….אז מה עושים…..צרו קשר ונדבר על זה……דורון עמית יועץ עסקי ושיווקי – מיתוג ובידול זה בנשמה שלי….

קרא עוד כיצד מקימים עסק בישראל

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן