האם כדאי לעבור קורס לשיווק ומכירות

האם כדאי לעבור קורס לשיווק ומכירות

לימוד שיווק ומכירות בירושלים. בוא נבדיל בין שיווק ובין מכירות…ובוא נבדיל בין קורס מכירות לטקטיקה של מכירה…יש הרבה מאד כיתות  של מכירות, אנשי מכירות, אנשי מכירות דרך אנשי שירות…אבל יש רק  דרך אחת ללמוד מכירות מהו? הכיצד? איך מוכרים היום? האם כול מה שלמדנו עד היום מתאים לתקופה היום? האם אנו כאנשי מכירות יודעים איך לגשת היום ללקוח ..היום בתקופת השפע, בתקופת ריבוי העסקים, בתקופה שהבידול נשחק והייתרון טמון רק במחיר….מכאן צריך לחבר את נושא השיווק שהוא אסטרטגיה של העסק החברה או הארגון לבין זרוע המכירה שזו הטקטיקה בשטח איך וכיצד מוכרים יותר…אתם יודעים מה לא יותר..מכירה איכותית שמשאירה רווח בצידה לאיש המכירות ולארגון שהו מייצג…דורון עמית עורך סדנאות של שיווק ומכירות, ולסדנא כזאת כדאי לכם להצטרף..או לזמן סדנא כזאת בארגון שלכם. בתוך העסק שלכם…דורון עמית-יועץ, קורס שיווק ומכירות בירושלים

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן