האם כדאי להשקיע במניות

האם כדאי להשקיע במניות

ייעוץ עסקי בחיפה, יועצים עסקיים בחיפה…שבוע המסחר בבורסה לתאריך 01-07-2012 נפתח בעליות שערים….למען קוראי המאמרים שלי וכיועץ עסקי  בחיפה ובאזור הצפון…הייתי מבקש מהמשקיעים לא להתלהב מעליות חד פעמיות בבורסה הישראלית הנובעות מידיעה קטנה באירופה שהקפיצה את הבורסה שם ומקפיצה את הבורסה כאן….אני חוזר ומייעץ למען קוראי המאמרים ולקוחותי…הבורסות בעולם ובישראל מתנהגות לא כמו שבורסה לנירות ערך היתה צריכה להתנהג…בורסה נורמאלית או יותר נכון הכוונה לבורסה נורמלית היא גיוס הון מהציבור ע"י חברות שהתוצאות העסקיות שלהם מצדיקות השקעה במניות החברה…לצערי הבורסה הישראלית והעולמית איבדה כול כוון …ומה שמניע את הבורסה זה ידיעות בתקשורת של מנהיג כזה או אחר…וכך מתנהלת הבורסה….אין בטחון היום לשים כסף במניות רק עם מדובר בספקולנטים מקצועיים שלוקחים כספים פנויים רוכשים מניות שהחברה למטה ומוכרים בהזדמנות הראשונה שהמניות עולות….לגבי אלה הבורסה נהדרת ואין הבדל בינה לבין הקזינו בלאס ווגאס….לקוחות שפויים שהבורסה משמשת להם מנוף להשקעות שלהם  אסור שיכנסו פנימה…אנא מכם כוונו לאגרות חוב ממשלתיות….המשיכו לאגרות חוב קונצרניות..או השקיעו במתכות שעולות יפה בתקופה האחרונה….רוצים לשמוע עוד…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן