האם כדאי הלוואה בערבות מדינה

חדשות טובות למגזר העסקי בישראל

הממשלה אישרה כ-400 מיליארד שקל לקרון לעסקים קטנים.

למעשה ההקצבה של הקרן לפי החלטה קודמת של הממשלה הסתיימה וניתן היה לקבל הלוואות בערבות מדינה רק בבנק הפועלים, לאור ההחלטה האחרונה נפתח השוק שוב למימוש הלוואות לעסקים בישראל באמצעות כול הבנקים: אוצר החייל, מרכנטיל, בנק המזרחי ובנק הפועלים.

האם אנחנו זקוקים לכסף?

האם אנו זקוקים לעוד מזומנים בעסק.

או מה היא המטרה אשר בגינה נתאמץ ונשלם לקבלני משנה עבור הגשת הבקשה.

כ יועץ עסקי הגישה שלי שבמידה ועסק או חברה רוצים לשדרג ציוד, להשקיע למען מכירה ב60% בטחון שיווקי, להכניס סכום קצוב לקופת המזומנים ולהתנהלות לא לחוצה של תזרים המזומנים (לא רק לתקופה קצרה ואז צריך שוב הזרמה) או אשראי לקוחות עם חשיפה נמוכה מול כול לקוח ולקוח, אזי הלוואה כזאת מתבקשת מאליה. אך אם הלוואה כזאת הולכת למטרה של כיסוי שיקים, הון חוזר זמני לתקופה קצרה, או כיסוי הלוואות, הייתי ממליץ לפני לקיחת ההלוואה (עם בכלל) לעשות בדק ביית פנימי לבחינת העסק או החברה. דבר נוסף גם אם העסק או החברה במצב קשה וזקוקה למזומנים והיה ויש תוכנית הבראה מדוקדקת לפרטים הייתי ממליץ לקחת הלוואה כזאת למען גישור בין תקופת ההישרדות ליום ההבראה.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מבין שמאז סגירת הברזים בבנקים (מעבר לבנק הפועלים) הצטרפו למעגל צרכני ההלוואות עוד מספר לא מבוטל של דורשי הלוואות על מנת לשרוד, אני מאמין שעסקים אלה עד עכשיו או עד עוד תקופת זמן קצרה יהיו זכאים להלוואות בערבות מדינה, מה שכן אני דואג מתהליך קבלת הכסף ועד הקריסה הבאה, כי עסק או חברה הצורכת הלוואה בערבות מדינה בטח בפעם הראשונה "כגלגל הצלה אחרון" והיה ולא יעשו הבראה הם יכנסו לתור של החברות שיצטרכו עזרה גם בפעם השנייה והשלישית.

 הפחד מיועץ עסקי 

לצערי המושג בישראל "יהיה בסדר" הוא מושג כול כך נתפש, כול כלך מקובל, ומבחינתי הוא בסך הכול משפט הדוחה את הקץ של החברות או העסקים. בכדי שדברים יהיו בסדר צריך לעשות סדר, ולא תמיד מנהל החברה או בעל העסק מוכנים, יכולים, לעשות ולבצע שינויים מקצועיים בניהול העסק והחברה. מסקנה היא כי כאשר חברה מטופלת ע" יועץ עסקי פני החברה נראים אחרת ומצבה הפיננסי נהייה שונה בזכות טיפול נכון ומקצועי בטח ובטח מערך השיווק והמכירות שלה.

כך שאתם באים לבחון הלוואה בערבות מדינה על תחפשו את הכסף לשריפה הקרובה נצלו אותה ביחד עם יצירת יציבות בעסק או בחברה, יציבות שאותה יכול להביא לכם יועץ ומלווה מקצועי שגם יטפל בכול מה שקשור בהלוואה בערבות מדינה.

הכותב מומחה בפיתוח עסקי ו הכנת חברות לקבלת הלוואות בערבות מדינה הן מבחינת הבקשה והן מבחינת ליווי החברה ומיצוי נכון של ההלוואה.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

איך מבטיחים את התשלום מהלקוח/דרכי פעולה

הלקוח פשוט לא מאמין לנו

הלקוח פשוט לא מאמין לנו! רקע בשני העשורים האחרונים ההתנהגות וההבנה שלנו מאד השתנתה, אם זה בגלל הטכנולוגיה, אם זה בגלל הגלובליזציה, אם זה בגלל

דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

מעבדות לחירות תעסוקתית

ליווי עסקי לעובד, בדרכו לעצמאי כיום, כאשר אנשים רבים נמצאים בביתם – אנשים רבים אינם תרים את הרחובות, ואינם רוכשים בדיוק את אותם שירותים ומוצרים

היועץ העסקי רוצה להיות שותף לכם

מה זה השטויות האלה? משבר נוראי ושמו "קורונה"

ממשקפיו של יועץ עסקי: מי יבין או יידע מה קורה בחדרי חדרים של קובעי המדיניות במשבר הנוראי הזה ששמו "קורונה" מי יכול בכלל לדעת מאיזו

עסקים בהתאוששות
דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

איך עסקים מתארגנים אחרי מגפת הקורונה

בקצרה – התשובה לכך היא שיועץ עסקי מעניק תשובות, ומבט ציפור על עסק. ולכן – כאשר אנחנו נכנסים בחזרה, או לראשונה – לזירה העסקית, ואנחנו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן