האם חיפה היא עיר עסקים

האם חיפה היא עיר עסקים

יועץ עסקי לעסקים בחיפה….כדאי לנתח היום את מה שקורה עם מצב העסקים והחברות בחיפה ואזור הצפון….לפי נתונים עולה כי חיפה שהתברכה בתעשיה  יפה ופורחת כולל אזור הצפון הולכת וגוועת כתוצאה מהיבוא הזול המגיע אלינו מסין…לא שחיפה פסקה  מלהיות עיר תעשייתית אבל כול מי שמבקר באזור התעשיה בחיפה לכוון הציק פוסט יכול להבחין שהמקום הפך יותר לאזור של עסקים קטנים, מוסכים,שירותים, מסחר, וקימונאות….יותר מתעשיה כבדה לה היינו רגילים לפני שני עשורים….השאלה אם החילוף הזה טוב לעיר חיפה או שהוא פועל לרעתה…שהרי תעשיה יש בה את היחודיות כולל האפשרות לשווקים חדשים בחול ואילו העסקים הקטנים עסקי השירותים והמסחר בחיפה מכוונים פנימה את תוך הסחר הפנים ישראלי…ושם אנו יודעים  כמה מלחמת ההישרדות קשה ומקשה….כיועץ עסקי בחיפה אני טוען כי צריכה להיות יוזמה מאד גבוהה של עסקים בתחום המלאכה והשירותים לקידום עסקיהם ובידולם בתוך אזור המחייה שלהם וגם מחוצה…רוצים לשמוע כיצד ניתן לשווק בחיפה והצפון ומחוצה לה…התקשרו…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן