האם זה נכון לפתוח חנות בכול מרכז קניות שנפתח

האם זה נכון לפתוח חנות בכול מרכז קניות שנפתח

 האם זה נכון לרשת לפתוח חנות על כול מרכז קניות שיפתח.

התשובה היא "לא"

פעם אחת אבל פעם אחת שיבנה מרכז קניות או קניון ושכול חברות האופנה יגידו פה אחד "די לכאן אנו לא נכנסים" תראו את כול השרלטנות של בעלי המרכזים והקניונים מורידים את אפם.

אבל כול עוד מרכז קניות או מו"ל שנפתח אומר למנהלי הרשת "כי המתחרה שלהם יהיה שם" מחוסר ברירה נפתחת עוד חנות…והאמת. סתם!!!

באמריקה הגדולה, במקומות המרכזיים, נסגרו חנויות של רשתות מוכרות ובינלאומיות בגלל חוסר קונים, מרכזים חדשים שנפתחו שהחליפו מרכזים קודמים, והקנייה המקוונת שהפכה להיות מכה מול החנויות והסניפים של הרשתות הגדולות.

רק כאן בישראל, על כול סנטימטר, מרכז קניות או קניון עם כול הרשתות!!

אז למה אתם חושבים שבלית ברירה התארגנו כול רשתות האופנה מול בעלי מרכזי הקניות או הקניונים כנגד בעלי הקניונים ומרכזי הקניות ופתחו את הקלפים…"נאלצנו לפתוח חנויות מפסידות בקניונים חלשים תמורת פתיחת חנות בקניון חזק"  …אם זה היה הפוך והרשתות הגדולות היו מתארגנות בכדי לקבוע אסטרטגיות, הם היום מיד נכנסים לקלבוש בגלל ניסיון ליצור "קרטל" . ואילו כאן איום ממשי על קיומם, איום ממשי על עובדיהם, איום ממשי על ההישרדות שלהם. עובר בשקט רב…לא…גם פה אני רוצה לשמוע את הרגולטור..

מספיק עם כול התאוותנות הזאת. קניון חלש שאין לו זכות קיום וחנויות ורשתות מפסידות…שייסגר…

וקניון שבעלי הקניון ייקחו מחיר בהתאם.

אין הגינות מסחרית אלה חד צדדית בהתניות שעושים בעלי הקניונים.

בזמנו דברו על תכניות חסכון או פיקדונות בבנקים שלקוחות נאלצו לעשות כתנאי לפתיחת קו אשראי, והרגולטור הפסיק זאת. גם כאן הוא צריך להתערב.

כ-יועץ עסקי אני לא רוצה לשמוע על עוד רשתות קורסות כתוצאה משיקול לא מסחרי גרידא.

אם זה לא יבוא מבעלי הקניונים שיתארגנו בעלי החנויות, שיפתחו חנויות ברחובות העיר, כול עיר יש בה רחוב מרכזי, ולשם יגיעו הלקוחות. חברות האופנה הפסיקו לחיות על פסון…אתם תתרסקו, גם כך החנויות שלכם ריקות, גם כך בקושי אתם מכסים את ההוצאות, ואתם מרשים לעצמכם להפסיד מצד אחד וליפות את הדוחות למשקיעים…

עסק שאין לו זכות קיום-שלא יהיה במקום שגורם לו הפסדים. שום נזק לא ייגרם לתדמית שלכם. חוץ מאשר בחברה שאתם מסתובבים שם הווה אומר "בבראנזה" שלכם, בפחד שבעיתון כלכלי יכתבו כי אחת מהרשתות סגרה חנות בקניון X  …או ואבוי שוד ושבר.. מה  יקרה. .אז יכתבו… בינתיים אתם לא תפסידו ולא תתרסקו…אז יכתבו…את מי זה מעניין. רק את הסביבה הקרובה שלכם. זאת אומרת אתכם עצמכם…כ-יועץ עסקי אני ממליץ לכם-עשו מה שטוב ונכון לכם. עשו להישרדותכם…ואל תתנו לכם, למשקיעים שלכם, ולעובדים שלכם לסבול בגלל "שחס וחלילה לא תפגעו תדמיתית"

ועוד עצה לבעלי הרשתות…אתם משקיעים כול כך הרבה כסף בפרסום…מה זה משנה היכן אתם ממוקמים…פתחו לכם חנויות קונספט במרכזי ערים. לקוחות יגיעו אליכם…אתם מותג…תשקיעו קצת יותר בפרסום ותביאו את הלקוחות אליכם. אבל לא תצטרכו לשלם מס "הוואנטה" לבעלי הקניונים….

כ-יועץ עסקי, אני באמת מצפה מכם שתצאו מהקופסה, תרדו מדוחות האנליטיים שלכם, לכו אחרורה, חשבו כמו שחשבו פעם, תפנימו שהעם חכם והעם מבין, תקראו נכון את המפה השיווקית שלכם ותעשו מעשה. וזה לפני שיהיה מאוחר.

כמה רשתות אופנה פשטו רגל לאחרונה?

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן