האם הפרסום בפייסבוק עובד

האם פרסום בפייסבוק עוזר

רבים השואלים מבני בעלי עסקים במקצועות החופשיים או בכלל העסקים האם הפרסום הממומן בפייסבוק אכן עובד.

המון התחבטתי בנושא ומזה הרבה שנים אני מנסה את מערכת הפרסום של פייסבוק.

לכאורה הפרסום בפייסבוק יכול היה להיות גן עדן למפרסמים מאחר ואפשרויות פילוח הלקוחות הפוטנציאלים הוא נפלא, מקום מגורים, עיסוק, גיל, סביבת חברים, התעניינות וכל דבר אפשרי על מנת לזהות את הלקוח הפוטנציאלי לעסק שלנו.

אני לא יכול לקבוע בהכללה אבל שנים אני מפרסם בפייסבוק לי וללקוחותיי ומשום מה אני לא מרגיש ובטח ללקוחותיי לא מרגישים כי הפרסום הזה תורם להם במשהו.

קראו: למה הפרסום בגוגל עובד

מאד הופתעתי כי פרסום שעשיתי בחלקים שונים בישראל הלייקים העיקריים שקיבלתי היו מאנשים מסקטור האזרחים הערבים בישראל ולא הבנתי איך מגיע אלי קהל שבכלל לא כיוונתי אליו, יותר מזה, יותר לייקים של ערבים נזקפו לחובתי או לחובת הפרסום שלי או של לקוחותיי ובכלל לא נהנינו מקמפיין פרסומי שהמבנה שלו הבטיח הרים ונצורות.

וכך המלצתי ללקוחותיי וגם אני להפסיק את הפרסום בפייסבוק

לימים הבנתי שלא רק אני ולקוחותיי מקבלים את התופעה הזאת לאחר שראיתי כי הוגשה תביעה ייצוגית כנגד פייסבוק אשר מאוששת את מה שאני ולקוחותיי עברו במהלך הפרסום, יותר מזה, הבנתי כי אכן פייסבוק הודתה כפי שנכתב בתקשורת שפייסבוק הודתה שהיא מנפחת ליקיים.

תעזבו שאני לא מבין איך העולם או ציבור המפרסמים "שותק" לאחר ידיעה שכזאת אבל נעזוב.

הבנו שפייסבוק זאת מדינה עם חוקים בלעדיים שלה

ובכלל אם נשווה את מערכת הפרסום הכול אפשרית של גוגל אשר מחזיקה תמיכה ושירות לקוחות ברמה של 5 כוכבים הרי שלפיסבוק אין בכלל אפשרות לפנות מעבר למכונה אוטומטית שעונה על שאלות יבשות.

לעניות דעתי כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי פייסבוק היא רשת חברתית ולא מקום בו ניתן לערוך משא פרסום מתגמל או אם תוצאות, ידוע שפייסבוק תומכת את המפרסמים הגדולים אבל גם אלה הבינו שזה לא המקום.

יש הרבה מאד יזמים אשר מכוונים את התחלת עצמאותם העסקית אם הפרסום הממומן והלא ממומן בפייסבוק, אני מציעה הצעה מאד ידידותית שישקלו לפני שהם מכניסים בתכנית העסקית הוצאה או עשייה של פרסום בפייסבוק מתוך מטרה שזה יביא להם לקוחות פוטנציאלים.

אני לא רוצה להכליל במאמר זה את אלה הרוצים לפרסם באינסטגרם ולהגיד כי אינסטגרם זו לא מכונת פרסום אלה מכונת יחסי ציבור למוצרים אופנתיים.

לפני שאתם מתחילים לפרסם התייעצו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן