האם העסק שלכם מרויח או מפסיד

האם העסק שלכם מרויח או מפסיד

יעוץ לעסקים בהקמה, כיצד מודדים עסק באם הוא עסק מצליח או עסק כושל…שתי פרמטרים חשובים יכולים לתת לכם סמן עם העסק מרויח או מפסיד…הפרמטר הראשון עם העסק מרויח? הווה אומר…ההכנסות שלו גוברות על ההוצאות שלו.(במידה וזה עסק בעל מלאי חשוב מאד לחישוב החשבונאי לחשב את ערך מלאי הפתיחה דהינו תאריך תחילת הרבעון וערך מלאי הסגירה דהינו בסוף הרבעון..את ייתרת ערך המלאי או חוסר המלאי צריך לתרגם לעלות קנייה ולהוסיך להוצאות או להכנסות תלוי בייתרה) הפרמטר השני הוא הרווח התזרימי…עסק מצליח הוא עסק שתזרים המזומנים שלו חיובי כתוצאה מהפעילות השוטפת שלו דהינו….כסף שנכנס במזומן במהלך הרבעון מול כספים שיצאו במזומן במהלך הרבעון…וכאשר אני מדבר על מזומן (זה לא שהתכוונתי לכסף מזומן "שטרות" אלה לכלל הכספים שנכנסו מצקים דחויים כרטיסי אשראי העברות בנקאיות ושטרות) והיה והעסק מייצר מזומנים אזי העסק שלכם הוא טוב…אם שתי הפרמטרים שציינתי כאן  לא כפי שתארתי..העסק שלכם חולה והוא נזקק לרופא בתחום יועץ עסקי ושיווקי…אם לא תקחו יועץ כזה אזי העסק שלכם בדיוק כמו מחלה ללא טיפול רפואי, כדורים,זריקה,ניתוח,ואולי החלפת איברים…זה בדיוק המצב, וכך כדאי שתתיחסו אליו…עסק טוב הוא עסק שמייצר רווח ומזומנים…אני פוגש הרבה עסקים שהיחס אליהם ע"י בעליהם הוא יחס אמוציונאלי (רגשי) ומבחינתי זה כמו האמרה "תמות נפשי עם פלישתים" קחו אחריות לגבי עסקכם ומשפחתכם…תבחנו את העסק שלכם כי היום מסוכן מידי שלא להתיחס לעסק שלכם ברמה נכונה-דורון עמית יועץ עסקי, יועץ שיווקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן