האם המחשב עבר לסמארטפון

האם המחשב עבר לסמארטפון

מדוע נחתכו מכירות המחשבים הנייחים?

מדוע נחתכו מכירות המחשבים הניידים?

לאן נעלמו הקנייניים שהרי עולם האינטרנט רק גודל?

 לפי נתונים שפורסמו לאחרונה חודש אפריל 2013 עולה כי מכירת המחשבים הניידים נפלה ב-14% לעומת תקופה מקבילה אשתקד! השאלה הנשאלת למה זה קורה, שהשימוש באינטרנט רק עולה וגובר, ויותר ויותר אנשים מתקשרים דרך הרשתות החברתיות המבוססות אינטרנט איך יתכן שמכירות המחשבים הניידים דווקא יורדים. 

אז, את התשובה אתם בטח יודעים, האינטרנט אומנם גדל ויש הרבה יותר משתמשים באינטרנט רק שעכשיו בתקופה העכשווית ולדעתי בעשורים הקרובים השימוש באינטרנט יעשה באמצאות הטבלתים והסמרטפונים. אשר רק בישראל נמדדו למעלה מ-2 מיליון משתמשים האוחזים באחד מהמכשירים אותם הזכרנו. 

הנוחות הבלתי מתפשרת של שיטוט ברחבי האינטרנט באמצעות הטבלתים והסמארטפונים מקל את החיים לכולנו, יותר מזה עולם האפליקציות המוזרמות את המכשירים שלנו ביום יום ומקלים עוד יותר את השיטוט באינטרנט לצרכים האישיים של כול אחד מאתנו עוד מגביר את הרצון של בן האנוש ליהנות מהטכנולוגיה הזמינה לו בכף היד. 

כך שלמעשה, עולם שהתחיל בפלאפונים רגילים לשיחות טלפון יוצאות ונכנסות הפך להיות האביזר המרכזי בחיי התקשורת שלנו, המראה של ד"ר ספוק מ"האנטרפרייז" שהופיע על מסכינו לפני עשרות בשנים תופס עור וגידים לאמת האמיתה מה שעובר על כול אחד מאתנו. כאשר אפשר להתכתב עם כול העולם, לראות במצלמה את הגן של הילדים או הבית עם השמרטפית שומרת על הילדים, עם היכולת לפתוח את דלת המוסך או החשמל והמזגן בבית דרך האפליקציה בסמארטפון מלונדון רק מציתה את הדמיון של כול אחד מאתנו עד כמה אנו נקשרים לאביזר מתוחכם זה. 

דווקא את הכתבה הזאת אני כותב מהכובע של יועץ שיווק מאחר ואני רואה יכולות בלתי מוגבלות להשתלט על עולם הפרסום והשיווק באמצעות אותו מכשיר קטן הצמוד אל עינינו כמעט 24 שעות ביממה. אני חושב כי מהצד השיווקי והפרסומי יש צורך לעשות מעבר מהיר אל אפשרויות הסמארטפון ולא להמשיך ולהיתקע בעיקר בעיתונות ואפילו באתרי האינטרנט השונים. ראו את כול החברות הגדולות במשק הישראלי או העולמי שהולכות וכובשות את הטבלטים והסמרטפונים להשפיע על קהל הלקוחות שלהם. 

מה שלמדנו בהתפתחות הטכנולוגית בעשורים האחרונים כי מי שלא משיג את הטכנולוגיה לטובתו או הארגון שלו הרי הוא כמי שפספס את הרכבת האחרונה לקהיר! 

אז, חברה, התעוררו, ותתחילו להטמיע שהטבלט והסמרטפון הם הדור הבא שלנו.

TABLET-SMARTPHONE- דורון עמית יועץ שיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן