האם המחשב עבר לסמארטפון

האם המחשב עבר לסמארטפון

מדוע נחתכו מכירות המחשבים הנייחים?

מדוע נחתכו מכירות המחשבים הניידים?

לאן נעלמו הקנייניים שהרי עולם האינטרנט רק גודל?

 לפי נתונים שפורסמו לאחרונה חודש אפריל 2013 עולה כי מכירת המחשבים הניידים נפלה ב-14% לעומת תקופה מקבילה אשתקד! השאלה הנשאלת למה זה קורה, שהשימוש באינטרנט רק עולה וגובר, ויותר ויותר אנשים מתקשרים דרך הרשתות החברתיות המבוססות אינטרנט איך יתכן שמכירות המחשבים הניידים דווקא יורדים. 

אז, את התשובה אתם בטח יודעים, האינטרנט אומנם גדל ויש הרבה יותר משתמשים באינטרנט רק שעכשיו בתקופה העכשווית ולדעתי בעשורים הקרובים השימוש באינטרנט יעשה באמצאות הטבלתים והסמרטפונים. אשר רק בישראל נמדדו למעלה מ-2 מיליון משתמשים האוחזים באחד מהמכשירים אותם הזכרנו. 

הנוחות הבלתי מתפשרת של שיטוט ברחבי האינטרנט באמצעות הטבלתים והסמארטפונים מקל את החיים לכולנו, יותר מזה עולם האפליקציות המוזרמות את המכשירים שלנו ביום יום ומקלים עוד יותר את השיטוט באינטרנט לצרכים האישיים של כול אחד מאתנו עוד מגביר את הרצון של בן האנוש ליהנות מהטכנולוגיה הזמינה לו בכף היד. 

כך שלמעשה, עולם שהתחיל בפלאפונים רגילים לשיחות טלפון יוצאות ונכנסות הפך להיות האביזר המרכזי בחיי התקשורת שלנו, המראה של ד"ר ספוק מ"האנטרפרייז" שהופיע על מסכינו לפני עשרות בשנים תופס עור וגידים לאמת האמיתה מה שעובר על כול אחד מאתנו. כאשר אפשר להתכתב עם כול העולם, לראות במצלמה את הגן של הילדים או הבית עם השמרטפית שומרת על הילדים, עם היכולת לפתוח את דלת המוסך או החשמל והמזגן בבית דרך האפליקציה בסמארטפון מלונדון רק מציתה את הדמיון של כול אחד מאתנו עד כמה אנו נקשרים לאביזר מתוחכם זה. 

דווקא את הכתבה הזאת אני כותב מהכובע של יועץ שיווק מאחר ואני רואה יכולות בלתי מוגבלות להשתלט על עולם הפרסום והשיווק באמצעות אותו מכשיר קטן הצמוד אל עינינו כמעט 24 שעות ביממה. אני חושב כי מהצד השיווקי והפרסומי יש צורך לעשות מעבר מהיר אל אפשרויות הסמארטפון ולא להמשיך ולהיתקע בעיקר בעיתונות ואפילו באתרי האינטרנט השונים. ראו את כול החברות הגדולות במשק הישראלי או העולמי שהולכות וכובשות את הטבלטים והסמרטפונים להשפיע על קהל הלקוחות שלהם. 

מה שלמדנו בהתפתחות הטכנולוגית בעשורים האחרונים כי מי שלא משיג את הטכנולוגיה לטובתו או הארגון שלו הרי הוא כמי שפספס את הרכבת האחרונה לקהיר! 

אז, חברה, התעוררו, ותתחילו להטמיע שהטבלט והסמרטפון הם הדור הבא שלנו.

TABLET-SMARTPHONE- דורון עמית יועץ שיווק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן