האם האקדמיה באמת מכירה את השוק העסקי

האם האקדמיה באמת מכירה את השוק העסקי

מדוע האקדמיה חייה על מספרים, סטטיסטיקות, תרחישים ע"פ מספרים, וכול מיני תאוריות אקדמיות יפות למצגות, לישיבות, לוועדות, לתתי הועדות. אבל לא למציאות.

האקדמיה והפוליטיקה אוהבת את החברות ב-OECD יש שם סטטיסטיקות, מסקנות, שולחים ועדות, משלמים דמי חברות יקרים, ומתבשמים בהמלצות דירוג האשראי הבינלאומי לחברי ה-OECD. שוב הלוואות….

מדוע מדינת ישראל שיש בה צרכים ואקלים שונה מכול מדינה אחרת בעולם עקב זה שהיא מוקפת טרור לא יכולה להתקבץ בתוך עצמה ולנהל את ענייניה כפי שמתנהל שוק. כן שוק. זה נשמע נורא. אבל זו האמת. החיים מתנהלים בין אנשים בשוק. לאוו דווקא בשוק הכרמל או שוק מחנה יהודה. בשווקים. היכן שבני אדם נמצאים.

כ-יועץ עסקי כבר כתבתי לכם בעבר שיש את מדינת תל-אביב שזו המדינה הקשורה ל-OECD ויש את מדינת ישראל השניה ששם ה-OECD לא מוכר וגם לא רוצים להכיר, שם מתמודדים כול יום עסקים עם מנהלי הבנקים, אם הלקוחות, עם הספקים, אם החובות, אם המשכנתאות, עם האבטלה, עם הירידה במסחר, אם מחיקה של ענפים שלמים…זו ההתמודדות האמיתית של כול עסק ועסק בישראל.

כ-יועץ עסקי אני שוב מבקש מהמשלה להתנתק. לנתק את עצמה מכול הכלכלות בעולם אשר אחת לאחת הולכות וקורסות…ראו את גרמניה לדוגמא.. ובואו לעשות יד אחת עם העם כולו..עם בעלי העסקים כולם, אנחנו העם היהודי עם חכם הוא, העולם צריך אותנו לא פחות ממה שאנו צריכים אותו, אמריקה צריכה אותנו בשביל להגן על מקורות האנרגיה שלה מהמזרח התיכון ולא עבור שום דבר אחר…לכן מדינת ישראל צריכה להיות חכמה, להתכנס בתוך עצמה, להביא רווחה לתושביה ואזרחיה…דורון עמית יועץ עסקי

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן