האם גם בעסקים קטנים חייבים יועץ ארגוני

האם גם בעסקים קטנים חייבים יועץ ארגוני

העם העובדים במקום העבודה שלנו "טוב להם"

האם זה צורך או חובה כי לעובדים יהיה טוב במקום העבודה?

האם עובדים במקומות העבודה צריכים להרגיש טוב, משויכים, שייכים, ומקובלים על הסביבה העסקית?

למה זה חשוב שלעובדים יהיה טוב, הם הרי מקבלים "על בטוח" את המשכורת והתנאים שלהם חודש בחודשו, כאשר לא תמיד בעלי העסקים נהנים מזכויות ומשכורת קבועה כמו עובדיהם!

האמת שהדעות בין בעלי העסקים, מנהלי החברות והארגונים הגדולים חלוקות עד להפליא.

בעבר הייתה מדיניות של דיסטנס בין עובד למעביד, דיסטנס שאם השנים התאחד לנורמה אחת של קשרי עובד מעביד הכוללת מערכת יחסים שוויונית, פעם זה היה ועד עובדים שדאג לעובדים מול הנהלה קשיחה וקשוחה אשר ביקשה את טובת העסק בלבד ואת רווחת העובד השאירה לאותו ועד עובדים אשר ייצג את אותם. אולם היום המערכות התערבבו.

בואו נעשה את העסק שלנו לעסק מצליח ומשגשג

לדעתי חייבים למצוא את האיזון בארגון מהעסק הקטן ועד הארגונים הגדולים בחיבור ושיתוף העובדים במערכות ההנהלה והעשייה של העסק והארגון, עובד בשנות ה-2000 מעוניין יותר בהגשמה העצמית, בקרירה, בהצלחה האישית, בהבאת הכישרון האישי לידי מיצוי בעסק או הארגון ופרגון המעביד על עבודתו של זה האחרון.

עסקים שאין בהם ועד עובדים, עסקים קטנים בינוניים ואפילו גדולים חייבים להשקיע מאמץ בקירוב העובד למערכת קבלת ההחלטות, לפרגון, לקבלת החלטות עצמאיות, ולהערכה של עובדים בכול רמות העשייה בחברה. שיתוף עובדים אפילו זוטרים בעסק בשיקולי החברה, בהתנהלות החברה, רק יכולה להביא לשגשוג לחברה כי לעולם לא נוכל לדעת כיצד תשפיע מעורבות של עובד לטובת החברה בחצרות החברה ומחוצה לה.

כ יועץ ארגוני אין אני מתכוון רק לערבי גיבוש, או לימי גיבוש עם העובדים ואפילו עם משפחותיהם, אני מתכוון שיתוף ברמה הניהולית הלכה למעשה והטלת מטלות עצמאיות לשיקול העובד. עובד יכול לעשות טעות כתוצאה מחוסר מידע מספיק, אבל נרצה או לא נרצה עובד העובד בעסק קטן או בארגון גדול מעורה היום יותר מכול בכול מה שקורה בעסק לא פחות ממה שמעורה בו הדרג הניהולי. היום הכול מחלחל לכול הכוונים.

הכוונה היא בעיקר בעסקים קטנים היא להיות לציידו של העובד, המטרה היא לשתף את העובד, המטרה היא ליצור אינטגרציה מלאה בין העובד לבין ההנהלה בשיתוף פעולה. העסק או הארגון יפיקו מכך תועלת רבה.

כול עסק באשר הוא ובאשר גודלו חייב למצוא את הנקודות היכולות להקנות לעובד את השיתוף והמעורבות בעסק, שיתוף אשר רק יחזק את העסק או הארגון מבפנים ויעמיד את העסק והארגון חזק מול העולם החיצוני.     

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן