האם גוגל עובד לך?

האם שמנו את עסקנו ב"גוגל" וזהו!

האם אחרי שהתחייבנו  שהתחבבנו כספית לקידום האתר שלנו או לפרסומו בשיטת הפעימה אנו יכולים להתיישב על כיסא המנהלים שלנו, להתנדנד מצד לצד ולהגיד "אני כרגע מקודם במנוע החיפוש" זהו! כול העולם מדבר מנוע חיפוש, וגם אנחנו שם, אז אם כולם מדברים שזה המקום הכי נכון להיות בו, אז אני ועסקי שם ומה יש עוד לעשות.

אז שזהו!

הלוואי והדברים היו נראים כך!

הלוואי ויכולנו לשלם סכום כסף למקדם אתרים ולהאמין שהישועה לעסק ולמכירות שלו תבוא משם.

אני בטח לא מזלזל למקומו של מנוע החיפוש אבל אני לא כול כך בטוח כי "באמת" למנוע החיפוש יש כזה כוח גדול להביא לכם את הלקוחות.

 מקום למחשבה!

אתם או מקדמי האתרים שלכם בטח מרעיפים עליכם סטטיסטיקות, אחוזי כניסה, אחוזי המרה, כמה באו מכאן, כמה הקליקו מכאן, איזה מילת מפתח יותר עובדת, איזה מילת מפתח פחות עובדת, הדבר מזכיר את תקופת טרום נפילת המניות בה מאות אלפי אנשים אבדו את הונם ביום אחד וזאת כאשר חודשים ושנים ישבו כול היום סביב המניות וניסו להבין איך זה עובד ולאחר זמן כול אחד היה "מומחה למניות" "ברוקר ענק"  והנה ביום אחד "בום" וכול הכסף הלך. אותו דבר כאן, כול אלה המתעסקים בקידום אתרים ובמימון על פי הקלקה עסוקים כול היום בספקולציות כאלה ואחרות, והאמת עם תחשבו בהגיון! האם "גוגל" מנוע החיפוש הגדול בישראל ובעולם באמת רוצה שתדעו את המידע כיצד הוא עובד, או האם בכלל הפרסום עובד, "גוגל" לעולם לא תפרסם את הנתונים הנכונים "ובצדק" (קוקה קולה פרסמה את מתכון משקה הזהב) לא! גם "גוגל" לא, ואנו ומקדמי האתרים ימשיכו להיות מוזנים משמועות או ממה ש"גוגל" תכתיב ותפרסם.

 כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי הייתי מציע לכם להפעיל את הדמיון, לא לשבת על הכורסא, ולהתחיל לחשוב איך מפרסמים ומקדמים את העסק שלכם במסדרונות אחרים, חשוב לי שתזכרו שבעבר היה לנו את הספר הצהוב, הוא היה אפקטיבי וטוב, אבל מה קרה, רוב התחומים גדלו, לתוך הסקטורים נוספו עוד מאות אלפי עסקים, ואז הספר איבד מערכו ואת מקומו תפס מנוע החיפוש שלו יש יתרונות אדירים לאוו דווקא בתחום הפרסום אלה בכול תחום בחיינו הלוא "גוגל" הוא פרופסור "גוגל" מענה לכול שאלה.

מחשבה שיווקית

 עולם השיווק והמכירות עלה כבר מעבר ליכולות שלו, כול מה שאפשר לעשות נעשה ואילו הקושי רק הולך וגובר, פרסום במנוע החיפוש זו לא התשובה או הפתרון היחיד לשיווק מוצר או שירות, יש עוד דרכים לתקוף מכירות באמצעים ובדרכים אחרות, ומוטב עכשיו.

 הכותב הוא מומחה בתחום פיתוח עסקים 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן