האם בית המשפט זה הפתרון לסגור סכסוכים

האם בית המשפט זה הפתרון לסגור סכסוכים

למה אלוהים אנחנו לא יכולים בלי בתי משפט…למה אנחנו לא יכולים להסתדר בעצמנו, למה צריך את בתי המשפט….הרי תמיד לפני כול דיון השופט/ת מכוונים לפשרה שאחרת נותנים לך להבין שתשלם יותר…למה…למה בתי המשפט מלאים בישראלים שעל כול פיפס רצים להגיש תביעה….תסתכלו על הנתונים….בשנת 2011 נפתחו במחוזי 56 אלף תיקים נסגרו 55 אלף תיקים ונשארו 39 אלף תיקים….אותו דבר בשלום נפתחו 422 אלף תיקים נסגרו 432 אלף תיקים ונשארו 270 אלף תיקים..במשפחה נפתחו 64 אלף תיקים נסגרו 66 אלף תיקים ונשארו 49 אלף תיקים…בתעבורה נפתחו 114 אלף תיקים נסגרו 126 אלף תיקים נשארו 54 אלף תיקים…בעבודה 48 אלף נפתחו 55 אלף נסגרו נשארו 42 אלף….הווה אומר שכול שנה מטפלים בתי המשפט ב-700 אלף תיקים….בתי אב בישראל 2.4 מיליון…אתם מבינם מה הפרופורציה….יש פלא למה לעולם לא יכול להעשות צדק, יש הבנה למה שופטים לא יכולים לקרוא תיקים, איך אפשר להתנהל בסטטיסטיקה כזאת….אולי נסה לפתור דברים לבד, אולי נהניה פחות נוקשים אחד עם השני, אולי נמצא לנו בוררים שיפתרו סכסוכים….הליכה לבתי משפט לאנשים נורמטיבים זה כאב וייסורים וחס וחלילה עם נפלו על שופט עצבני או כואס…לא מזמן נאמר ע"י אחד משופטי בית המשפט העליון כי השופטים הם אלה שיוצרים את האוירה באולם רגוע או מתוחה….אבל בנינו איך שופט יכול לתפקד במסת תיקים כאלה….לעולם לא יוכל להיות משפט צדק בסטטיסטיקה כזאת….בואו ננסה להיות יותר פשרנים, וגם כאלה שמוכנים לוותר….זכרו לבית משפט יודעים איך נכנסים לא איך יוצאים….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן