מנטור לעסקים

האם אתה צריך מנטור עסקי?

בדיוק כמו שילד זקוק לאבא כך זקוק בעל עסק, מנכ"ל חברה, איש עסקים ל מנטור שירוץ אתו וילווה אותו בריצה שלו לקידום העסק/החברה.

למה אנו צריכים מנטור בטח בעולם העסקי העכשווי?

צריך לזכור ש בחמישה עשורים האחרונים הטכנולוגיה שהתפתחה, השינוי הדרסטי בעולם העסקים ובכלל בעולם כולו מטלפון עם חוגה לסמארטפון שמפעיל מכונות ועד לשינוי של מחיקת קטגוריות עסקיות ובניית קטגוריות חדשות תוך השתכללות כל האמצעים העומדים לרשות בעלי העסקים הן בחומר והן בעשייה המעמסה המחשבתית על כאלה אנשים הרוצים להצליח בעסקים, לפתוח קטגוריות חדשות, להמשיך ולנהל את העסק בדרך חדשה חכמה ומקובלת לתקופה, לא מאפשרת לחשוב חופשי ונכון או להתייעץ עם מישהו בגובה העיניים על מנת להגיע למטרות ההולכות ונהיות יותר קשות וצפופות ולכן אנו רואים הרבה מאד קריסות של חברות ועסקים. (השינוי הדרמטי שהזכרתי קודם שקרה וקורה עכשיו מותיר אחריו הרבה חללים, ההשתנות הזאת של חשיבה, עשייה, טכנולוגיה קרתה כל כך מהר כך שלא הצליחה להיטמע במוחות של אנשי עסקים למיניהם) זאת גם הסיבה שאנו רואים היום הרבה מנטור בקטגוריות שונות ומשונות מכיוון שהכול דינמי, חדש, תחרותי, ללא פשרות ואפילו אכזרי.

קראו: על איזה יועץ עסקי הייתם מהמרים

כמי שעוסק בייעוץ עסקי מנטור עסקי אני מגלה כי הרבה אנשי עסקים או מנכלים מתייעצים ומשתפים את עובדיהם בדרגים השונים מבלי להבין כי הנפש האנושית ראשית דואגת לאינטרסים של עצמה הווה אומר כאשר אתה מתייעץ עם עובד הכפוף לך הרע שעצותיו אם ירצה או לא יהיו מונעות מאינטרסים אישיים ולא דווקא לטובת העסק/העיסוק אלה לטובתו של העובד (זכרו! כך בנויה הנפש האנושים בקטע של הישרדות הווה אומר אני מדבר מתוך הישרדות עצמית ולא מתוך ההישרדות של בעל העסק/איש העסקים. הדבר דומה בדיוק לאיש מכירות המנסה למכור לך שירות או מוצר, מספר לך שהוא דואג לך, אבל למעשה המוח ההישרדותי שלו (מתוך תת המודע) ידאג קודם כל לעצמו.

אצל מנטור לעסקים או יועץ עסקי הדבר הוא לא כך

מנטור אשר שכרו נקבע מראש יראה בהישרדות של עצמו ושל בעל העסק מטרה אחת והיא להצליח כי זה יקדם אותו מבחינה מקצועית ורזומה ובטח את בעל העסק או החברה, מנטור לעסקים יחפש לעצמו רקורד שיוכל איתו להשיג לקוחות חדשים ולכן ההצלחה של העסק תהיה בראש מעיניו.

בעל העסק או איש העסקים ייהנה מליווי מקצועי, מחשיבה יוצרת, מהליכה דרך טיפות הגשם שבעשור האחרון הפך לגושי ברד, ויגיע למטרה מהר יותר וחזק יותר.

מאד קשה לשכנע איש עסקים ישראלי להיעזר במנטור עסקי (עף על פי שבתקופה האחרונה יותר ויותר בעלי עסקים ובעלי חברות מתחברים עם מנטורים לדעתי הסיבה שאנשי עסקים לא מתחברים זה בגלל כימייה בין שני האנשים כי כימיה טובה בינם יוצרת ומקיימת את התפקיד.

כדאי מאד לשקול לקחת מנטור עסקי בכל תחום של עסקים כי הריצה למטרות תהיינה מועילות ופוריות ויקצרו מהלכים ארוכים של גישוש ועשייה.

דורון עמית הינו בעולם העסקים כ-40 שנה וממרום הגיל הניסיון וההובלה האישי נחשב כמנטור מוביל

מנטור עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן