האם אתה צריך קאוצינג

האם אתה צריך קאוצינג

דורון עמית קאוצינג אישי ועסקי…כולם שואלים למה צריך קאוצינג…בגלל אלון גל בתוכנית בטלביזיה? בגלל שיש ריאלטי בטלביזיה אז נושא הקאוצינג משגשג לו….ואני עונה לא..ושואל. למה יש קאוצינג לספורטאים, לשחקנים, לזמרים, לאנשי עסקים, לאנשי במה ועוד ועוד ועוד….קאוצינג באמריקה מחליף את ספת הפסיכולוג…כי אנשים נוכחו לדעת שכול רצונם  זה שישמעו אותם…אבל לא בזה מסתכםתפקידו של קאוצינג…קאוצ…תפקיד של קאוצינג אישי או עסקי להביא את המתאמן לרמות אישיות הישגיות שהוא עצמו לא יכול היה להגיע אליהם…הקאוצר תפקידו לשים את עצמו כמראה מול המתאמן ולהראות לו מה הוא עושה נכון היכן הוא טועה והיכן הוא יכול לשפר בכדי  לצעוד עוד מספר צעדים קדימה בחיים שלו…שהם צעדים חשובים ביותר עבור המתאמן….קאוצר טוב הוא קאוצר מקשיב, הוא קאוצר שיודע לקחת את היכולות של המתאמן לשים אותם על השולחן ולפרוט אותם לעשייה יוצרת או בונה…עם זה בחיים היום יומיים עם זה ביחסים של בינו לבינה ואם זה ביחסים העסקיים שיש למתאמן עם העולם….קאוצר טוב הוא מתנה אנושית אדירה למתאמן…חשבו על זה עם תרצו להעניק מתנה לבן או בת זוגכם…דורון עמית קאוצר אישי ועיסקי7

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן