האם אפשר לתת ייעוץ עסקי באינטרנט

האם אפשר לתת ייעוץ עסקי באינטרנט

 האם יעוץ עסקי דרך האינטרנט- אכן הוא ייעוץ עסקי.

אנחנו נשטפים במיילים, בניוז  לייטרים, המציעים לנו ייעוץ עסקי דרך אינטרנט

משהו כזה אינסטנט, מידי, עכשווי, משהו שיצליח כאן ועכשיו. רק תרשמו.

והשאלה עם זה נכון, השאלה עם יש קיצורי דרך, השאלה מי מרוויח מכול השיווק הזה, בעל האתר או זה שצריך את הייעוץ העסקי או הייעוץ השיווקי.

אז בואו רק ננתח מה עובר על שוק האינטרנט בימים האחרונים לאחר שהתגלתה תרמית ה"פונזי" ואלפי ישראלים איבדו ביום אחד מיליונים של דולרים, אני אישית מכיר בחור צעיר, חייל, שהתפתה לשים כסף באתר וכול חסכונות הבר מצווה שלו הלכו ולא שבו. מדובר על אתר זיקריוורדס. וזה רק דוגמא קטנה לאותם אנשים שמחפשים להתעשר באמצעות תקשורת נחבאת זו כמו האינטרנט, ללא משרדים רשומים, ללא כתובת שאפשר להגיע אליה…הכול פשוט מתנהל באינטרנט-העברות כספים במיליונים מתנהלים דרך האינטרנט-ושוב האזרחים שלנו לא פוחדים הם פשוט בחזקת הפראיירים המתחלפים.

יעוץ עסקי הוא לא דבר שאפשר למכור באינטרנט, בקורס כזה או בקורס אחר, יעוץ עסקי לא יכול להתנהל משיווק מסיבי של משלוח מיילים ודרישה לתשלום כסף עוד לפני שמגיעים לסדנא כזאת או אחרת.

יעוץ עסקי זה משהו שבא פרונטאלי מול הלקוח וביחד מול העסק שלו, יועץ עסקי לא יכול לעשות הדרכה בקורס ואחר כך לשלוח את הלקוח להתמודד עם העסק בעצמו,

לצערי הרבה מאד אנשים וגופים לקחו את האינטרנט למקום נמוך ולא טוב, יותר ויותר נוכלות ומעשי מרמה מתפתחים באתרי האינטרנט, יותר מידי לוכדי לקוחות יש בעולם האינטרנט עם סיפורים משכנעים של בואו תשקיעו או בואו תרשמו או בואו תלמדו…

כ-יוכץ עסקי אני מזהה את כול הפיתיונות האלה ונאבק בתוכי איך דבר כזה יכול להתקיים במדינה שהאנשים שלה עברו כול כך הרבה, רואים תכוניות כמו כלבוטק ואחרות ועדיין מתפתים לנוכלים סוג א-א באינטרנט.

מי שעושה עסקים דרך אתרי האינטרנט (אני לא מדבר על חברות או מותגים גדולים שיש להם בסיסים רחבים בארץ ובעולם) אני מדבר על עסקים קטנים עם שמות מפוצצים שכול מטרתם לדוג את הלקוח לטובתם האישית בלבד.

כמו שנאמר. אין כסף קל. בכדי להצליח צריך לעבוד, ולעבוד קשה.

 054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

בפרט בתחום היעוץ העסקי והשיווקי, יועץ עסקי שלא מלווה בפועל עסק אלה נותן לו הוראות בתשלום איך לפעול זה לא יעוץ עסקי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן