האם אפשר לתת ייעוץ עסקי באינטרנט

האם אפשר לתת ייעוץ עסקי באינטרנט

 האם יעוץ עסקי דרך האינטרנט- אכן הוא ייעוץ עסקי.

אנחנו נשטפים במיילים, בניוז  לייטרים, המציעים לנו ייעוץ עסקי דרך אינטרנט

משהו כזה אינסטנט, מידי, עכשווי, משהו שיצליח כאן ועכשיו. רק תרשמו.

והשאלה עם זה נכון, השאלה עם יש קיצורי דרך, השאלה מי מרוויח מכול השיווק הזה, בעל האתר או זה שצריך את הייעוץ העסקי או הייעוץ השיווקי.

אז בואו רק ננתח מה עובר על שוק האינטרנט בימים האחרונים לאחר שהתגלתה תרמית ה"פונזי" ואלפי ישראלים איבדו ביום אחד מיליונים של דולרים, אני אישית מכיר בחור צעיר, חייל, שהתפתה לשים כסף באתר וכול חסכונות הבר מצווה שלו הלכו ולא שבו. מדובר על אתר זיקריוורדס. וזה רק דוגמא קטנה לאותם אנשים שמחפשים להתעשר באמצעות תקשורת נחבאת זו כמו האינטרנט, ללא משרדים רשומים, ללא כתובת שאפשר להגיע אליה…הכול פשוט מתנהל באינטרנט-העברות כספים במיליונים מתנהלים דרך האינטרנט-ושוב האזרחים שלנו לא פוחדים הם פשוט בחזקת הפראיירים המתחלפים.

יעוץ עסקי הוא לא דבר שאפשר למכור באינטרנט, בקורס כזה או בקורס אחר, יעוץ עסקי לא יכול להתנהל משיווק מסיבי של משלוח מיילים ודרישה לתשלום כסף עוד לפני שמגיעים לסדנא כזאת או אחרת.

יעוץ עסקי זה משהו שבא פרונטאלי מול הלקוח וביחד מול העסק שלו, יועץ עסקי לא יכול לעשות הדרכה בקורס ואחר כך לשלוח את הלקוח להתמודד עם העסק בעצמו,

לצערי הרבה מאד אנשים וגופים לקחו את האינטרנט למקום נמוך ולא טוב, יותר ויותר נוכלות ומעשי מרמה מתפתחים באתרי האינטרנט, יותר מידי לוכדי לקוחות יש בעולם האינטרנט עם סיפורים משכנעים של בואו תשקיעו או בואו תרשמו או בואו תלמדו…

כ-יוכץ עסקי אני מזהה את כול הפיתיונות האלה ונאבק בתוכי איך דבר כזה יכול להתקיים במדינה שהאנשים שלה עברו כול כך הרבה, רואים תכוניות כמו כלבוטק ואחרות ועדיין מתפתים לנוכלים סוג א-א באינטרנט.

מי שעושה עסקים דרך אתרי האינטרנט (אני לא מדבר על חברות או מותגים גדולים שיש להם בסיסים רחבים בארץ ובעולם) אני מדבר על עסקים קטנים עם שמות מפוצצים שכול מטרתם לדוג את הלקוח לטובתם האישית בלבד.

כמו שנאמר. אין כסף קל. בכדי להצליח צריך לעבוד, ולעבוד קשה.

 054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

בפרט בתחום היעוץ העסקי והשיווקי, יועץ עסקי שלא מלווה בפועל עסק אלה נותן לו הוראות בתשלום איך לפעול זה לא יעוץ עסקי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן