האם אני צריך מלווה עסקי

האם אני צריך מלווה עסקי

ייעוץ עסקי, ייעוץ עסקי.

מדוע עסק צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי?

ואם הוא חייב יועץ או ייעוץ עסקי אז לאיזה יועץ לפנות "דפי זהב מלאים ביועצים"

האם נטמע בציבור כי יועץ עסקי או ייעוץ עסקי הוא זה שיושב ומטיל מטלות ובפגישה העוקבת הוא מסמן (V) על מה שנעשה או מה שלא. האם זה מה שצריך בעל עסק קיים או מי שחושב להקים מיזם חדש?

בואו ביחד נבחן את הנושא ואולי נגיע לתובנה ברורה: מדוע בכלל איש עסקים, או בעל עסק, או יזם חדש נדרש לפיגורה של יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק וכ"ד.

ניקח לדוגמא יזם, אשר עלה בראשו רעיון מבריק, וזאת לאחר שחשב עליו שבועות, חודשים ואולי שנים, או בעל עסק אשר עסוק בניהול עסקו וראשו פנוי אך ורק לקיום העסק או שרידותו ואפילו התפתחותו. האם אלה שתיארתי אכן  זקוקים ליועץ עסקי? נחליט שכן. שהרי בעל עסק חכם או כזה שרוצה להקים מיזם עושה נכון שהוא לוקח לעצמו יועצים על מנת להזניק את עסקיו יותר מהר ונכון יותר. אבל עדיין נשארת השאלה הפתוחה איזה סוג של ייעוץ או איזה יועץ לקחת.

כ-יועץ עסקי אני לא מאמין בייעוץ או בקורס שהוא על גדר ה"אינסטנט" אני מכיר יועצים עסקיים בפרט פליטי הראליטי אשר מקיימים קורסים המוניים בתחום הייעוץ העסקי, או השיווק העסקי, משאירים המומים את השומעים להם אשר קיבלו ב-3 שעות את כול הפתגמים והתובנות של טובי כותבי ההרפתקאות העסקיות בארץ ובעולם ובזה זה נגמר ושהם חוזרים לעסקם: אלה ששמעו בלי לכתוב את מה שנאמר שכחו תוך שבוע והתערבבו בחייהם העסקיים שנשארו אותו דבר ואלה שכתבו מה נאמר עשו חזרות במשך חודש חודשיים ולאט לאט התפוגג ונעלם. לעומת זאת יש את היועצים, או חברות הייעוץ הבונות מפות כאלה ואחרות, כותבות תוכניות עסקיות, קובעות יעדים, מדריכות את אנשי העסקים ושולחים אותם לעסקם מצוידים בדוחות אלקטרוניים ובמפות מוגדרות מטרה עד לשיחה הבאה.

אני כ-יועץ עסקי, בז לשיטות האלה ולא מאמין בהם. מבחינתי ייעוץ עסקי או להיות ליועץ עסקי זה מחויבות של עשייה משותפת ולוחצת בין היועץ לבן העסק. כ-יועץ אני לא יכול לייעץ כאשר אני והעסק רחוקים זה מזה ומכירים אותו רק דרך הדוחות האלקטרוניים שלו, מבחינתי להיות יועץ לעסק בפרט היום שהרחוב והשוק מכתיבים את המהלכים כול יועץ העושה אך ורק לביתו ולא לביתו של בעל העסק או היזם החדש חוטא למטרה אשר לשמה הוא נשכר.

כן, זה קל לעשות כסף קל, מי לא רוצה לעשות כסף קל, לתת שעת ייעוץ או הרצאה ברוכת מאזינים לגרוף את התקבול ולהמשיך הלאה. אבל אנו הרי יודעים שלקיים עסקים, להקים מיזמים, ללכת בין טיפות הגשם הסוערות באקלים העסקי העכשווי, בכדי להשיג תוצאות, חייבים ללכת יד ביד בכדי להצליח.

זאת היא הדרך שלי דורון עמית כאשר אני מקבל לקוח לייעוץ עסקי או לשמש כיועץ עסקי או יועץ שיווק. אני מאמין ביכולתי לקצר תהליכים, להיכנס מהחלום שאין כניסה דרך הדלת, להוליך בן הטיפות, למתג ולבנות עסקים טובים ובריאים. כו זה לא ניתן רק בשיטת הייעוץ קרי "אינסטנט" או לעזוב את המיועץ לעשות את הדברים לבדו. 

זה לא עובד!

דורון עמית

054-8087706

www.doronanit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן