האם אני צריך איש מכירות

האם אני צריך איש מכירות

יש מקצוע אחד שלעולם לא נוכל לוותר עליו וזה איש המכירות…אבל ככול שהנישה הזאת גדולה כך יש אנשי מכירות שלצערי לא נועדו להיות אנשי מכירות וכול עיסוקם בדבר הינו בגלל שלא מצאו מקום עבודה אחר ולהיות איש מכירות לא צריך הכשרה או תעודות…למה אין הכשרה ואין תעודות למקצוע המכירה….האמת אני לא יודע ואין לי תשובה לכך…אולי אני יקח את זה כפרויקט יזמות להוציא סטודנטים למכירות…אבל כבר בתחילת המאמר הזה המובא כאן לרווחת אנשי המכירות שבכם אני חוטא למה שבאמת רציתי להדריך אתכם…והפעם אני כותב לכם על זו שאיתו…או על זה שאיתה….או על החברים שאיתו או איתה…..ולמה אני מתכוון….כאשר אני מבצע מכירה הדבר הנוח ביותר עבורי הוא לבצע מכירה אחד לאחד…דהינו אני מול הלקוח והלקוח מולי….כאשר אני נדרש במכירה להתמודד עם שתיים או שלוש אזי איבדתי את המכירה הישירה עם הקונה הפוטנציאל ואני כבר צריך לנהל מכירה בקבוצה….דהינו אני הופך להיות מאיש מכירות למדריך בסדנא למכירות….הטקטיקה הברוכה ביותר היא לא לדבר אל הלקוח כלל ועיקר אלה לרכז את מבט העיין ונטיית הגוף לעבר מי שנמצא עם הלקוח הפוטנציאלי…זה מתוך הבנה שאת המכירה הסופית ללקוח הפוטנציאלי יעשה זה שאיתו….הכוחות והאנרגיה שלי צריכים להתרכז במי שאיתו…לשמוע מה שאומר או איזה דעה מביע זה שאיתו ולזרום איתה…..זכרו..מכירה שהיא לא עיין בעיין זו מכירה הרבה יותר קשה מאשר מכירה עיין בעיין…אבל כאיש מכירות טוב תמיד תוכל למכור את המוצר לזה שאיתו ובעקיפין ללקוח הסופי…הלקוח הפוטנציאלי ישמע יותר לחבר שלו מאשר לך….זכרו זאת שאתם נתקלים במכירה חברית-רוצים לשמוע יותר..התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן