האם אני חייב ייעוץ עסקי, המלצות

הרעיון בהקמה של עסק או מיזם הוא לא להגיע לנקודת על חזור הווה אומר לא לקטוע את הצרכים של העסק באמצה המראתו.

תארו לכם מטוס הנמצא בשלב ההלוואה ובנקודה האחרונה שהמטוס חייב להתרומם נגמר לו הדלק והוא כמובן מתרסק.

כך זה קורה להרבה מאד מיזמים חדשים, עסקים חדשים, רעיונות עסקיים שהופכים למציאות הלכה למעשה כאשר הדלק נגמר להם טרם הדהייה. אין אני מספר כאן מצב המצוץ מין האצבע אני מצביע על תופעה מדאיגה של אנשים המבקשים לפתוח עסקים, שמים את מרבית הונם בעסק, נאלצים לקחת הלוואות כאשר  הונם הסתיים והמיזם או העסק עדיין לא מגלים הכנסות או שההכנסות לא מספיקים למימון השוטף של המיזם או העסק ובטח לא ללקיחת רווחים ממנו.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה מקרים והם לא מועטים של יזמים או כאלה שפותחים עסקים מודעים לזה כי הם חייבים ייעוץ עסקי אבל הולכים לרכוש אותו במקום הכי זול קרי "מטי" או מרכזים אחרים וולונטריים המנפיקים תכניות עסקיות שבינם ובין הקשר למציאות המרחק גדול.  

איך בוחרים ייעוץעסקי

אנשים יהיו מוכנים לבטח את רכושם בכסף רב אך ימעיטו ולא יתנו מספיק מקום ליצור ערובה וביטוח מקסימלי להשקעה הכספית שהם משקיעים בהקמה של מיזם או עסק,

לצערי אני מוצא בורות אצל אותם אנשים הפותחים מיזמים או עסקים, המסתפקים בייעוץ עם רואה חשבון או יועץ מס במקרה הגרוע עם עורך דין חבר המשפחה ואולי עם קרוב אשר מנהל עסק בהצלחה או לא בהצלחה. אנשים לא נותנים מספיק את הדעת כי ניהול עסק דורש מקצועיות וניסיון רב בטח בתקופה העסקית הקיימת במשק הישראלי והבינלאומי.

ניהול עסק או חברה היום דורשת מקצועיות מעבר לחיבור מספרים בגיליון האלקטרוני, או השיווק או כול נושא ספציפי אחר, ניהול נכון הוא מכלול של פעולות שרק אנשים עם ניסיון ניהולי היודעים לחבר אסטרטגיה, טקטיקה, יחד עם ליווי עסקי ושיווקי בכול מגזרי העסקים בישראל בחדרי מנהלי הבנקים, במוסדות, באולמות בית המשפט, בפסיקות, בהתנהלות, בחיבור של דברים, ביצירתיות, במציאת פתרונות ובהליכה משותפת ביום או בלילה.

מניסיון של ליווי עסקים בסקטורים השונים ובמחזורים קטנים גדולים וענקיים אך ורק ליווי צמוד ואגרסיבי יכול לתת תוצאות לעסקים וחברות. ליווי המבוסס על פגישה במשרד היועץ, או שיחות טלפון רחוקות או פעולות הנעשות ע"פ הייעוץ ללא התערבות ומעורבות לא תקדם את העסק החברה או המיזם החדש כלל ועיקר. ואת זה קשה לשכנע אנשים מהשורה. רק כאלה שנהנים מליווי כזה יכולים להצביע בתוצאות העסקיות שלהם שזה הפתרון הנכון בתפקידו של מלווה עסקי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן