האם אני חייב ייעוץ עסקי, המלצות

הרעיון בהקמה של עסק או מיזם הוא לא להגיע לנקודת על חזור הווה אומר לא לקטוע את הצרכים של העסק באמצה המראתו.

תארו לכם מטוס הנמצא בשלב ההלוואה ובנקודה האחרונה שהמטוס חייב להתרומם נגמר לו הדלק והוא כמובן מתרסק.

כך זה קורה להרבה מאד מיזמים חדשים, עסקים חדשים, רעיונות עסקיים שהופכים למציאות הלכה למעשה כאשר הדלק נגמר להם טרם הדהייה. אין אני מספר כאן מצב המצוץ מין האצבע אני מצביע על תופעה מדאיגה של אנשים המבקשים לפתוח עסקים, שמים את מרבית הונם בעסק, נאלצים לקחת הלוואות כאשר  הונם הסתיים והמיזם או העסק עדיין לא מגלים הכנסות או שההכנסות לא מספיקים למימון השוטף של המיזם או העסק ובטח לא ללקיחת רווחים ממנו.

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה מקרים והם לא מועטים של יזמים או כאלה שפותחים עסקים מודעים לזה כי הם חייבים ייעוץ עסקי אבל הולכים לרכוש אותו במקום הכי זול קרי "מטי" או מרכזים אחרים וולונטריים המנפיקים תכניות עסקיות שבינם ובין הקשר למציאות המרחק גדול.  

איך בוחרים ייעוץעסקי

אנשים יהיו מוכנים לבטח את רכושם בכסף רב אך ימעיטו ולא יתנו מספיק מקום ליצור ערובה וביטוח מקסימלי להשקעה הכספית שהם משקיעים בהקמה של מיזם או עסק,

לצערי אני מוצא בורות אצל אותם אנשים הפותחים מיזמים או עסקים, המסתפקים בייעוץ עם רואה חשבון או יועץ מס במקרה הגרוע עם עורך דין חבר המשפחה ואולי עם קרוב אשר מנהל עסק בהצלחה או לא בהצלחה. אנשים לא נותנים מספיק את הדעת כי ניהול עסק דורש מקצועיות וניסיון רב בטח בתקופה העסקית הקיימת במשק הישראלי והבינלאומי.

ניהול עסק או חברה היום דורשת מקצועיות מעבר לחיבור מספרים בגיליון האלקטרוני, או השיווק או כול נושא ספציפי אחר, ניהול נכון הוא מכלול של פעולות שרק אנשים עם ניסיון ניהולי היודעים לחבר אסטרטגיה, טקטיקה, יחד עם ליווי עסקי ושיווקי בכול מגזרי העסקים בישראל בחדרי מנהלי הבנקים, במוסדות, באולמות בית המשפט, בפסיקות, בהתנהלות, בחיבור של דברים, ביצירתיות, במציאת פתרונות ובהליכה משותפת ביום או בלילה.

מניסיון של ליווי עסקים בסקטורים השונים ובמחזורים קטנים גדולים וענקיים אך ורק ליווי צמוד ואגרסיבי יכול לתת תוצאות לעסקים וחברות. ליווי המבוסס על פגישה במשרד היועץ, או שיחות טלפון רחוקות או פעולות הנעשות ע"פ הייעוץ ללא התערבות ומעורבות לא תקדם את העסק החברה או המיזם החדש כלל ועיקר. ואת זה קשה לשכנע אנשים מהשורה. רק כאלה שנהנים מליווי כזה יכולים להצביע בתוצאות העסקיות שלהם שזה הפתרון הנכון בתפקידו של מלווה עסקי.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן