האם אנו באמת צריכים הלוואה

האם אנו באמת צריכים הלוואה

החלטנו לקחת קטגוריה יקרה מדף הביית שלנו ולדבר אתכם על  הכספים העוברים בעסקכם, ההלואות לעסקים, מיחזור ההלואות, תזרים המזומנים, והכנסת יותר כסף לחברה כתוצאה מהפעילות העסקית השוטפת ופחות מהלואות ומימון…הנושא הכספי מעיק כמעט בכול עסק קטן כגדול….כן, עסקים קטנים, בינוניים, וגדולים לא המציאו את השיטה של הלואות ומינוף לעסקים…לשם כך נוצרו בנקים ומוסדות מימון….אבל כאשר המימון הופך להיות מוביל את תזרים המזומנים של עסקים אזי משהו לא בסדר…הגעתי למסקנה שהרבה יותר זול לעסק אשר חי מהלואה להלואה  וממחזר את הלואותיו ושלא שכר יועץ עסקי לתיקון המעוות….לסגור אותו…כך יוכל לחסוך כסף רב, בושות, ואיבוד כול רכושו…עסק צף או עסק טוב הוא עסק שתזרים המזומנים שלו חיובי,..נקודה…לא צריכה להיות חשיבה אחרת בעסקים..עסק שווה כסף…עסק מתפרנס ממרכולותו ולא ממימון בנקאי…מינוף בנקאי טוב לפרויקטים חדשים או לקידום פרויקטים שיכניסו יותר כסף לעסק ולא מימון לכיסוי תזרים המזומנים, מימון ההון החוזר ולהחיאה של העסק….כאשר עסק משתמש במימון חיצוני לפעילותו השוטפת מעבר להון העצמי או להחזר הלואות מבוקר חייבת להדלק מנורה אדומה…(הלואות כמוהם כסמים-לוקחים פעם אחת רואים כי טוב וההלואה הופכת להרגל) בכול עסק ניתן לתקן את תזרים המזומנים ולהפוך אותו לחיובי.וזאת על ידי הקטנת הוצאות עד כדי הגעה לקו אדום, התיעלות רוחבית, והכי חשוב שיווק, מכירות, בידול, אריזה מחדש, ושיווק גם באמצעות כלים אינטרנטים…וזה אפשרי…חברת יעוץ טובה מסוגלת לשנות כוון לעסק קיים ועסק חדש….נסו אותנו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן