דפוס ופרסום האם זה עוד עובד

דפוס ופרסום האם זה עוד עובד

למה בית דפוס בירושלים קשור לנושא קאוצינג, יעוץ עסקי,יועץ שיווקי..הכלים העומדים היום לבתי דפוס בירושלים אינם יכולים לספק את הצרכיים העכשווים של הלקוח..היום שעסק חייב לבלוט בכדי לשרוד ולהמשיך להתקיים הוא חייב שדברי הדפוס שלו יהיו כתובים בצורה שיווקית, מעוצבים בדרך שיווקית ומודפסים ע"פ שיטות הדפסה חדשות דיגיטאליות שקיימות היום בדפוס…למעשה החברות הגדולות במשק יכולות להרשות לעצמם להעסיק כותבים שיווקיים, מעצבים גרפיים, ויועצים בתחום הפרסום והשיווק, עסקים יותר קטנים ובינוניים אינם יכולים להעסק צוות מקצועי שכזה, ולכן הם חייבים להעזר בבתי דפוס אשר בין השירותים שלהם כותבים שיווקיים "קופיריטינג" מעצבים גרפיים והכי חשוב הכוונה בתחום השיווק והדפוס הקשורים אחד באחת עם בית הדפוס המודרני…בית דפוס מודרני הינו בית דפוס בירושלים יוצר, ותורם ללקוח מכול בחינה פרסומית על מנת לקדם את את עסקו ולהגדיל את מחזור עסקיו מצא קישור כאן לבית דפוס שכזה בירושלים .

רבים הם העסקים אשר מחוסר יכולת תקציבית להעסיק אנשי מקצוע בתחום הפרסום, אזי תפקידו של בית הדפוס החדש בירושלים להעניק לו את השירותים האלה..למעשה בתי דפוס שעדיין לא הפנימו להגדיל את מרחב השירותים שלהם בתחום הדפוס פשוט ילכו ויאבדו לקוחות פוטנציאלים המשוועים לסוג שירות כזה כמו הדפסיה

www.hdp.co.il

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן