דף הבית

קבוצת הייעוץ העסקי המתקדמת ביותר בישראל!

אנחנו ערוכים לעידן החדש בעולם העסקים שאחרי, ולפני תקופות הקורונה ודומיהם!

כן, כי מה שהיה הוא לא מה שיהיה, ואנחנו בעלי העסקים והחברות מחויבים לעשות "חישוב מסלול מחדש" כי אחרת לא נשרוד.

עד לתחילת תקופת הקורונה מצב רוב העסקים והחברות, לא היה "מזהיר" במיוחד: הגלובליזציה, הריבוי, השפע, הטכנולוגיה, האשראי. ועכשיו אחרי התקופה כאשר אלפים רבים של עסקים שקרסו ויקרסו מחייב שינוי דרמטי בעסק.

כאשר עולם השכירים הולך ונעלם, ייפלטו אלה אל מעגל העצמאים ללא ידע או ניסיון של ניהול העסק מלקחי העבר וראייה עתידית, גם הם יצטרכו הכוונה מעמיקה להצליח בדרכם.

רבים הם העסקים והחברות אשר נמנעו מלהיעזר בייעוץ עסקי מקצועי, ואת התוצאות אנו יכולים לראות היום לאחר סופת ההוריקן בדמות הקורונה שנמצאת, חלפה, והיא ואחיותיה יחזרו לחיינו.

אנו חייבים ו להיעזר בייעוץ וליווי עסקי ! כי ברור שאת מהות העסק אתם בטח מכירים, אבל ניהול העסק הוא דבר שונה לחלוטין.

והדברים נכונים לעסקים וחברות קיימים ולעסקים הרבים החדשים שעומדים להיפתח וזאת כתוצאה מההבנה שלהיות שכיר זה כבר לא תעודת ביטוח.

פנו אלינו ותבטיחו את עתיד עסקכם

 

לפניכם  חלק קטן מ-1600 מאמרים באתר: המלצות להצלחה במכירות,- כמה באמת עולה לייבא מסין,- מסתכלים קדימה איך מחברים עסקים –חושבים מחדש איך מנהלים עסקים – מה ההבדל בין יועץ עסקי לרואה חשבון – עצות בונות של ייעוץ עסקי – למה לא להגשים חלום בפתיחת עסק?ועוד רבים המאמרים באתר, קראו

אתר האינטרנט היחידי בתחום של ייעוץ עסקי בו למעלה מ-1600 מאמרים והמלצות בנושא עסקכם!

דורון עמית והצוות גאים  לבשר כי נפתחה מחלקה ייעודית למתן ייעוץ עסקי באחת מהדרכים  הבאות: דרך "זום" דרך "וואטסאפ" דרך מייל, העברת ניירת במייל ובשיחות טלפון עם הלקוח או הסביבה העסקית שלו עובדים, ספקים, בנקים, מימיון , מוסדות ממשלה, הלוואות לנפגעי קורונה  כתבו לנו במייל  DORON@DORONAMIT.CO.IL.או להתקשר אלינו בטלפון.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום
מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן