דורון עמית

מדוע חשוב לבחור את חברת "דורון עמית והצוות"

דורון עמית התחיל את דרכו בעולם העסקים כעצמאי כבר בגיל 20 (בזמן שלא היה אינטרנט, מייל, טלפונים סלולריים, תקשורת משובחת, רפורמות, וכלי עבודה כפי שיש היום) וסלל את דרכו כבעלים ומנהל עסקים בתחומים שונים ומגוונים, ייצוא, יבוא, תעשיה, תקשורת, שירותים, מסחר, בידור (הכול כבעלים וכמנכ"ל)

ריבוי העיסוקים בתחומים שונים נבע מהתנודות האדירות בעולם העסקים הישראלי והגלובלי שקרה במשך ארבעת העשורים האחרונים בו עברנו ממברקים ומכתבים לדואר אלקטרוני, משנות טובות קנויות לברכות ברשתות החברתיות, להתקדמות טכנולוגית, להחלפת עסקים וקטגוריות לעסקים מתקדמים או תחליפים, מהתנהגות צרכנית אחת להתנהגות צרכנית אחרת. ובקיצור למהפכה אדירה ששינתה כול רגע את המפה העסקית. כול זה קרה במהלך 40 שנה בלבד.

לעמוד מול אתגר כזה לניהול עסקים בתקופה זאת הצריך חזון, ראייה קדימה, הליכה בין גושי הברד, דמיון רב, יצירתיות, יכולת קבלת החלטות מרחיקות לכת, והתמודדות מול כוחות השוק ושינוי אדיר של ההתנהגות הפרסונלית שהשתנתה במהלך התקופה.

דורון ידע נסיקות, מורדות, התמודדויות וזה מה שהפך אותו למומחה בכול תחומי ניהול העסק החברה על כול היבטיה מ-הפן הכלכלי, יצירתי, שיווקי, הקמה וניהול של עסקים "מותגים" משברים וכ"ד.

ב- 4 שנים האחרונות החליט לפרוש מהחיים העסקיים כבעלים והחל לפתח מודלים לייעוץ וניהול עסקי על מנת שיוכל לתת את כול הידע הרב שצבר לעסקים/חברות חדשות וקיימות.

הדרך אותה בחר להעניק שירות ללקוח היא לא באמצעות קורסים מזורזים או הרצאות בפני כאלה ואחרים או ייעוץ עסקי רק לשם ייעוץ. אלא בדרך של אחד על אחד ליווי וניהול עסקי. דרך זאת היא הדרך הנכונה והבדוקה ביותר לביטחון בעסקים ולראיית ניהול נכונה והפתגם השגור בפיו הוא (הלוואי ולי בעסקי במהלך השנים היה את מי שאני היום) קיצורי הדרך אותם מביא דורון לעסק, רק הם לבדם שווים הרבה מאד כסף.

למעשה, אין כזה תואר "יועץ עסקי" אנשים מחברים תואר זה לרואה חשבון, לכלכלן, ואפילו לעורך דין, יועץ עסקי בא מתחום העשייה (לא של אחרים זאת לא חוכמה אלא עסקים באחריות ובעלות של של היועץ עצמו,) 40 שנה של ניהול עסקים עונה על הציפיות מיועץ ומנהל עסקי.

דורון הוא לא לבד ומאחוריו עומד צוות, אך את הטיפול בלקוח הוא מבצע פיזית בעצמו למען הצלחת העסק/החברה

 

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו