גם עיר יכולה לפשוט רגל

גם עיר יכולה לפשוט רגל

יועצים אסטרטגיים…התבשרנו היום כי עיר במדינת קליפורניה שבארצות הברית הכריזה על חדלות פרעון דהינו (פשיטת רגל) ואני שואל אותכם קוראי היקרים..למה שמדינה תרצה לפשוט רגל, איך קורה שעיר צריכה לפשוט רגל, ומה זה מסמן לנו לבאות….אז קודם שנבין שהסיבה העיקרית לפשיטת הרגל בעיר הזאת בגלל ערך הנדלן שירד ב-75% ….וזו הסיבה העיקרית למה שהביא את העיר לפשיטת הרגל…כול הצמצום שלא עשו לא הואיל ולכן החליטו על מנת להמשיך ולקיים את העיר תחת עינו וחסותו של בית המשפט…לכאורה יכול לבוא מישהו ולקנות את העיר מבית המשפט אבל זה הזוי…אך אפשרי….בשנים האחרונות אנו לא שובעים נחת כלל ועיקר מהמצב הכלכלי הפוקד אותנו….אנו למעשה יודעים את הסיבות לכך וזה…הוביל דרך הידוק המשטר הקפיטליסטי אשר לאורך זמן, כנראה, לא מוכיח את עצמו…הווה אומר טכנולוגיה מצוינת אבל עבור בני האדם הטכנולוגיה גם הורסת…השאלה מה מקדים למה….גם בגינה הקטנה שלנו ארץ ישראל כיועץ אסטרטגי אני יכול לצפות להרבה מאד תנודות בשוק העסקי (אני לא מדבר על כלכלה) אלה בתחום העסקים והעסקי, לא משנה עם זה עסקים גדולים או עסקים קטנים…השוק העסקי בישראל רווי וגדוש וההתנהלות בו הופכת להיות מסורבלת וכמעט בלתי אפשרי….לפיכך כאשר ארגון,חברה או עסק קטן רוצה להתנהל היום הוא חייב לקבל יעוץ אסטרטגי כיצד להמשיך ולתפקד באקלים העסקי הישראלי….הנתון המפחיד של 38000 עסקים שנסגרים בשנה עם גידול של 25% עסקים שעברו לפשיטת רגל רק מחזק את הדעה שחברות חייבות להתנהל באחריות ייתר מפוקח ע"י יועצים מתאימים…דורון עמית יועץ אסטרטגי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן