גיוס הון במגזר העסקי

גיוס הון במגזר העסקי

דורון עמית יועץ עסקי לעסקים….מה יקרה בתקופה הקרובה שחברות לא יוכלו לגייס הון באמצעות אגרות חוב מונפקות לציבור…האם תהיה כאן איזו שהיא קליקה בין חברות ההשקעות לבין החברות הגדולות העסקיות הנסחרות בבורסה לגיוס והנפקת אגרות חוב? הנה אנו מתבשרים כי חברות התקשורת הפסיקו לגייס הון באמצעות אגרות חוב מונפקות לציבור…אז איך הם ישרדו? אים הם יעמדו מצד אחד בתחרות הרצחנית שעדיין המילה האחרונה לא נאמרה בה..והיקף החובות שלה הן לבנקים והן לציבור…כיצד יוכלו למחזר את ההלואות שכבר לקחו מהציבור בתחפושת איגרות החוב…. האם נהיה עדים לתספורות יותר גדולות של החברות (בכלל אני חושב שהמילה תספורת הומצאה במיוחד למקרים האלה…ואני ממש לא אוהב להיות תוכי בהמצאות מילים) איזה משחק חדש ימציאו מרבית החברות ובפרט אלה הממונפות באחוים נכרים…שהרי האקלים העסקי לא הולך להיות ורוד כול כך….שהיציאה לעסקים בחול לא הניבה הכנסות יפות כול כך…אז מה יוותר להם לעשות…גם ככה מחזור העסקות בבורסה לנירות ערך בתל אביב ירד השנה פלאים מחוסר עניין לאחר בחינת התוצאות העסקיות של החברות….נוצר פה גדר או יותר נכון מכלאה לכול אותם חברות ממונפות..והתחושה שהם רצות בתוך הגדר כחיות טרף על מנת לפרוץ את הגדר ללא יכולת ומחויבות להתפלש בבוץ של עצמם בתוך הגדר….האם אין כאן סיכון גדול מידי לכלכלה לאורך זמן…האם כול ההמצאה הזאת של גיוס הון באמצעות בורסה ואגחים מאבדת את עצמה לדעת בנתוני מסחר כול כך קשים כתוצאה מהריבוי, השפע,המזרח,מיקור החוץ,הטכנולוגיה….האם רק 10 חברות הענק המצדיקות רווחיות כמו טבע לדוגמא הם מסוג החברות שישרדו לאורך זמן….לכול השאלות האלה יש להתחיל ולהכין תשובות….דורון עמית יועץ עסקי..

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן