גידול מהיר בעסק סכנה לקריסה מהירה

גידול מהיר בעסק סכנה לקריסה מהירה

הפוטנציאל העסקי שבבירת הנגב בבאר שבע.

כ-יועץ עסקי אין אני מכיר היום עיר בישראל שמתפתחת ונהפכת לעיר מרכזית בדרום כבאר שבע

בכלל. אני חושב שראש עיר כמו שבאר שבע זכתה לו בתקופה האחרונה הוא נכס אדיר לעיר ולפיתוחה מכול כוון אפשרי.

לא, אני לא מדבר על התפקוד, הראיונות המרובים של ראש העיר בתקופת מלחמת עמוד ענן בבאר שבע, מה שכן אני מדבר על היכולות של ראש העיר הזה להעמיד עיר ברמה גבוהה מאד בלב אזור הדרום בישראל.

ממעוף הציפור כאשר מסתכלים על מה שקורה בבאר שבע, הפיתוח העסקי, הפוטנציאל העסקי, הבנייה בעיר, מרכזי הסחר והקניות שבעיר וכן כול שאר העוגנים המתבקשים להצלחתה של עיר הרי שכול זה מתקיים הלכה למעשה בעיר הדרומית.

כ-יועץ עסקי בבאר שבע אני נחשף לפרויקטים רבים בתחום היזמות שבעיר, הן ע"י חברה צעירים עם מיזמים מעניינים והן ע"י תושבים ותיקים של העיר.

כ-יועץ עסקי העיר באר שבע מאפשרת להרבה מאד עסקים קיימים להתקיים ולהתרחב, וליזמים חדשים להקים בהם עם עסקם. הכול כמובן תחת פיקוח והדרכה של יועץ עסקי או מיזמים אחרים שמציעה העיר לתושביה.

אני מאמין בעיר באר שבע ברמות על ובטוח שהיא תהפוך לתל אביב של הדרום מכול בחינה, תרבותית, חינוכית, ועסקית

רוצים להקים עסק בבאר שבע

רוצים לקדם את העסק הקיים שלכם

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן