גידול מהיר בעסק סכנה לקריסה מהירה

גידול מהיר בעסק סכנה לקריסה מהירה

הפוטנציאל העסקי שבבירת הנגב בבאר שבע.

כ-יועץ עסקי אין אני מכיר היום עיר בישראל שמתפתחת ונהפכת לעיר מרכזית בדרום כבאר שבע

בכלל. אני חושב שראש עיר כמו שבאר שבע זכתה לו בתקופה האחרונה הוא נכס אדיר לעיר ולפיתוחה מכול כוון אפשרי.

לא, אני לא מדבר על התפקוד, הראיונות המרובים של ראש העיר בתקופת מלחמת עמוד ענן בבאר שבע, מה שכן אני מדבר על היכולות של ראש העיר הזה להעמיד עיר ברמה גבוהה מאד בלב אזור הדרום בישראל.

ממעוף הציפור כאשר מסתכלים על מה שקורה בבאר שבע, הפיתוח העסקי, הפוטנציאל העסקי, הבנייה בעיר, מרכזי הסחר והקניות שבעיר וכן כול שאר העוגנים המתבקשים להצלחתה של עיר הרי שכול זה מתקיים הלכה למעשה בעיר הדרומית.

כ-יועץ עסקי בבאר שבע אני נחשף לפרויקטים רבים בתחום היזמות שבעיר, הן ע"י חברה צעירים עם מיזמים מעניינים והן ע"י תושבים ותיקים של העיר.

כ-יועץ עסקי העיר באר שבע מאפשרת להרבה מאד עסקים קיימים להתקיים ולהתרחב, וליזמים חדשים להקים בהם עם עסקם. הכול כמובן תחת פיקוח והדרכה של יועץ עסקי או מיזמים אחרים שמציעה העיר לתושביה.

אני מאמין בעיר באר שבע ברמות על ובטוח שהיא תהפוך לתל אביב של הדרום מכול בחינה, תרבותית, חינוכית, ועסקית

רוצים להקים עסק בבאר שבע

רוצים לקדם את העסק הקיים שלכם

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן