גאווה ועסקים בישראל

גאווה ועסקים בישראל

יועץ עסקי, יועץ לעסקים, אימון עסקי, פתיחת עסק…אני מסתובב בעיר תל אביב בסוף שבוע זה, מביט למעלה ורואה את העיר מקושטת בדגלי הגאווה, ואני שואל את עצמי, נכון שמצעד הגאווה מתקיים בעוד שבוע אבל מה העיר הזאת כול כך משתגעת לקראת יום הגאווה ובכלל למה תל אביב היא "הסצנה" של עולם הגאווה. מה יש בעיר הזאת שכול כך מתאמצת להיות מובילה בתחום? כבר ביקרתי בכמה ערים בעולם אבל מעולם לא ראיתי כזאת התלהבות, והכנה למצעדי גאווה, ודגלי הגאווה תלויים בחוצות העיר. ואז לרגע הבנתי. שבסך הכול מדובר גם כאן בתעשייה של כסף, תעשיה של עסקים פורחים, תעשיה שיכולה לגלגל מיליונים של שקלים ושאולי כול הלהיטות הזאת להיות עיר של גאווה זה בכדי להעשיר את פרנסי העיר ואת עסקיה…שהרי בעלי גאווה יש הרבה, וזה קהל מבלה, קהל שקונה, קהל שמתלבש, קהל שממלא מלונות, תיירים, מקומות בילוי ומה לא. ולמעשה עיר חכמה שדואגת לפרנסתה ופרנסת העסקים בא שמה לה למטרה להיות מובילה בתחום המכניס. וזה מצא חן בעיני. שהרי איזה עוד אפשרויות יש לנו להביא עבודה לעסקים בתקופה כול כך קשה. הנה כוון מחשבה, מלוטש וחכם. רק בוא נעשה טובה ואת ירושלים בעניין נשאיר בצד…דורון עמית יועץ לעסקים, יועץ עסקי.

ראו איזה השקעה בחוברת פרסום מהודרת ומשווקת לעולם כולו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן