בתי מלון בישראל האם יש זכות קיום

בתי מלון בישראל האם יש זכות קיום

דורון עמית יועץ עסקי…בסיכום שנת 2011 מסתבר כי בתי המלון  בישראל הרויחו 1.6 מיליארד שקל שזה סכום מכובד ויפה לכול הדעות..נכון שבעלי בתי המלון אומרים כי הנתונים שהוצגו אינם משקפים נכונה את הרווח הנקי וזה בגלל הוצאות מימון ופחת..אבל בשביל הכותרת הרווח הוא יפה ביחס למספר בתי המלון שיש בישראל….ואני שואל כיועץ עסקי מדוע לא יקחו בעלי בתי המלון  וישווקו את בתי המלון שלהם לישראלים בפחות כסף….ידוע הוא בציבור כי מחיר האירוח בישראל בבתי מלון יקר הוא…ולכן רבים מעדיפים לנסוע לחו"ל…נכון בנסיעה לחול יש את אפקט הדיוטי פרי אבל זה לא שווה לעומת כול הטרחה של הנסיעה,הצפיפות,העמידה בתור,הקניות המיותרות.הריצה אחרי הכלום….חופשה כדאי שתהיה חופשה..לנוח.לנפוש לאכול טוב לנסוע מקסימום 4 שעות וזהו…אני בטוח שאם המלונות היו נותנים מבצעים טובים כמו לילה שלישי חצי חינם לילה רביעי חינם…ואז מה מרויח המלון…עוד שהייה של אנשים בבתי המלון כאשר המלון יכול להציע להם אטרקציות וכמובן מזון ושתיה בכסף מלא…כך הרויחו הנופשים וגם המלון…חשבו על זה הנהלות בתי המלון בישראל…דורון עמית יועץ עסקי, יועץ שיווקי..אחד שמת שישראלים ינפשו בישראל וישאירו את הכסף בארץ…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן