בתי כנסת מזן חדש במדינה!

בתי כנסת מזן חדש במדינה!

הידעתם כי יש בתי כנסת מסוג חדש במדינת ישראל?

בטח תגידו. ואוו מה עד כדי כך הצליח יאיר לפיד להרחיק את הדת מהמדינה!

לא זה לא בית כנסת שאתם חושבים, זה בית כנסת שעל השלט כתוב "חברת ביטוח"

חברות הביטוח בישראל, מחלקות התביעות של החברות הפכו למקום שבכדי לקבל את המגיע למבוטח הוא צריך שנים להתפלל על מנת שהוא יראה את כספו. אותו כסף שהבטיח לו ביטוח ישיר או סוכני הביטוח ברגע שיזדקק לחברת הביטוח, פריצה, תאונה, אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, וכול דבר אפשר.

שיטת ה"מצליח" של חברות הביטוח לא להיענות לתביעות, לפעול במדיניות ש"בין כך או כך למי יש כוח ללכת לבית המשפט" ואם כבר הולכים לבית המשפט אז החוק מחייב ישיבת גישור, ישיבה זאת נגמרת בדרך כלל שחברת הביטוח מורידה את המבוטח מסכום התביעה, משלמת לו כמה שמסוכם, וכול זאת רק לא להגיע לבית המשפט בכדי לא לחטוף הוצאות מיותרות, קנסות, הצמדות וריביות המגיעים למבוטח עקב הביטחון שלו "כי הוא מבוטח" לא אז לא.

אנשי עסקים או בעלים של עסקים קנאים מאד לתשלומי הביטוח שהם משלמים, הם לא משלמים תשלומים אחרים רק בכדי שיהיה להם בטחון בבוא היום כי הבטוח אותו רכשו יעמוד לשירותם בעת צרה, אך אליה וקוץ בה. חברות הביטוח לא אוהבות לשלם, ועד שהם משלמות אנשים יכולים למות, הגישה של שיטת "המצליח" לא מדליקה כול מנורה אדומה אצל המפקח על חברות הביטוח אשר בטח לאחר סיום עבודתו כמפקח עובר לעבוד באחד מחברות הביטוח.

אני לא מכיר בעולם הגדול כי חברת ביטוח, פועלת בשיטה של חברות הביטוח בישראל, יש טפסים, ממלאים תביעה, עובר מחלקת בקרה, משלמים! כאן בישראל בדיוק כמו דבריו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז"ל שאמר "כאן זו מדינת הסמוך" אבל למי שיש קשרים, מי שקרוב שם חזק בחברות הביטו, התהליכים הולכים מהר מאד.

המפקח על חברות הביטוח חייב להתעורר ולבדוק לעומק את התנהלות חברות הביטוח, לערוך סטטיסטיקה ולבדוק כמה תלונות ותביעות מוצדקות יש לחברות הביטוח ולפעול לתיקונם.

מעבר לאנשי עסקים, הדבר קשור גם לאזרחים רגילים אם אותם בעיות. זה חייב להסתיים, חברת ביטוח נועדה לשלם תביעות, זה מהות העסק שלה, היא גובה פרמיה (מחיר) ואמורה לשלם למבוטחיה את התביעות שלהם. ולא להתנגש איתם בבתי משפט בכדי לנסות את שיטת המצליח.

אני מכיר סיפור של עצמאי שחלה, היה מכוסה בביטוח אובדן כושר עבודה, הוכר כנכה 99% ומשך שלוש שנים נלחם עם חברת הביטוח על תשלום דמי הביטוח שבוטח בו. אם זה לא שיטת המצליח מה כן שיטת המצליח.

ואתם בעלי העסקים, הפנימו, חברות ביטוח זה לא בטוח ב-100%

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן