בתי כנסת מזן חדש במדינה!

בתי כנסת מזן חדש במדינה!

הידעתם כי יש בתי כנסת מסוג חדש במדינת ישראל?

בטח תגידו. ואוו מה עד כדי כך הצליח יאיר לפיד להרחיק את הדת מהמדינה!

לא זה לא בית כנסת שאתם חושבים, זה בית כנסת שעל השלט כתוב "חברת ביטוח"

חברות הביטוח בישראל, מחלקות התביעות של החברות הפכו למקום שבכדי לקבל את המגיע למבוטח הוא צריך שנים להתפלל על מנת שהוא יראה את כספו. אותו כסף שהבטיח לו ביטוח ישיר או סוכני הביטוח ברגע שיזדקק לחברת הביטוח, פריצה, תאונה, אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, וכול דבר אפשר.

שיטת ה"מצליח" של חברות הביטוח לא להיענות לתביעות, לפעול במדיניות ש"בין כך או כך למי יש כוח ללכת לבית המשפט" ואם כבר הולכים לבית המשפט אז החוק מחייב ישיבת גישור, ישיבה זאת נגמרת בדרך כלל שחברת הביטוח מורידה את המבוטח מסכום התביעה, משלמת לו כמה שמסוכם, וכול זאת רק לא להגיע לבית המשפט בכדי לא לחטוף הוצאות מיותרות, קנסות, הצמדות וריביות המגיעים למבוטח עקב הביטחון שלו "כי הוא מבוטח" לא אז לא.

אנשי עסקים או בעלים של עסקים קנאים מאד לתשלומי הביטוח שהם משלמים, הם לא משלמים תשלומים אחרים רק בכדי שיהיה להם בטחון בבוא היום כי הבטוח אותו רכשו יעמוד לשירותם בעת צרה, אך אליה וקוץ בה. חברות הביטוח לא אוהבות לשלם, ועד שהם משלמות אנשים יכולים למות, הגישה של שיטת "המצליח" לא מדליקה כול מנורה אדומה אצל המפקח על חברות הביטוח אשר בטח לאחר סיום עבודתו כמפקח עובר לעבוד באחד מחברות הביטוח.

אני לא מכיר בעולם הגדול כי חברת ביטוח, פועלת בשיטה של חברות הביטוח בישראל, יש טפסים, ממלאים תביעה, עובר מחלקת בקרה, משלמים! כאן בישראל בדיוק כמו דבריו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז"ל שאמר "כאן זו מדינת הסמוך" אבל למי שיש קשרים, מי שקרוב שם חזק בחברות הביטו, התהליכים הולכים מהר מאד.

המפקח על חברות הביטוח חייב להתעורר ולבדוק לעומק את התנהלות חברות הביטוח, לערוך סטטיסטיקה ולבדוק כמה תלונות ותביעות מוצדקות יש לחברות הביטוח ולפעול לתיקונם.

מעבר לאנשי עסקים, הדבר קשור גם לאזרחים רגילים אם אותם בעיות. זה חייב להסתיים, חברת ביטוח נועדה לשלם תביעות, זה מהות העסק שלה, היא גובה פרמיה (מחיר) ואמורה לשלם למבוטחיה את התביעות שלהם. ולא להתנגש איתם בבתי משפט בכדי לנסות את שיטת המצליח.

אני מכיר סיפור של עצמאי שחלה, היה מכוסה בביטוח אובדן כושר עבודה, הוכר כנכה 99% ומשך שלוש שנים נלחם עם חברת הביטוח על תשלום דמי הביטוח שבוטח בו. אם זה לא שיטת המצליח מה כן שיטת המצליח.

ואתם בעלי העסקים, הפנימו, חברות ביטוח זה לא בטוח ב-100%

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן