בעסקים ובחיים אין ריאלטי

בעסקים ובחיים אין ריאלטי

ייעוץ עסקי וייעוץ אישי דרך הראליטי מסוכן עד אין כמוהו

לא לפני הרבה זמן רואיין מלך הראליטי "הקאוצר" של המדינה שהסביר עד כמה כול התוכנית שלו הייתה רחוקה מהמציאות, הוא הבהיר שאמיתות וטלוויזיה לא הולכים ביחד, שעושים תוכנית צנע בראליטי לא שוכרים מכונית פאר שתופיע בתוכנית כ-רכב התוכנית רק בגלל שהיבואן מממן.

 והנה עכשיו מתאגדים להם שוב בנק הפועלים, YNET  וידיעות אחרונות ומכריזים על פרויקט של "לנהל משפחה זה כמו לנהל עסק" בואו ללמוד ביחד איך להתנהל טוב. ואני אומר לכם שחוץ מפרסום, למשווקי הפרויקט לא ייצא כלום למשפחות שישתתפו ולקוראים שיקראו.

החיים הם לא ראליטי, החיים הם מציאות אחת גדולה, החיבור בין ראליטי למציאות רחוקים כמרחק הגלות זה מזה, הסיבה בה בוחרים ענקי הממון ידיעות אחרונות ובנק הפועלים זה בכדי להאדיר את שמם, לקצור פרסום, ולהצהיר ש-כתאגידים גדולים הם עושים הרבה למען הציבור.

יש לי שאלה? האם בנק הפועלים יש לו אינטרס שאנשים יתנהלו נכון? האם בנק הפועלים תפקידו לא למצוץ מאתנו ריביות, עמלות, ועוד מוצרים שירוקנו את כיסנו, האם מדובר כאן במס שפתיים, האם בעלי העסקים ומשק הבית באמת יכול לקבל ערך מוסף מתוכנית ראליטי מתוקשרת שכזאת.

הבעיה כאן היא ביצירת התוכנית, וההכרזה הגדולה על קיומה, הנזק הוא בלתי הפיך לא לעסקים ולא למשקי הבית אשר תוכנית או מיזם כזה מתרומם רק בכדי למכור יותר כסף ועיתונים.

התנהלות עסקית לדוגמא: דורשת הרבה יותר השקעה ומאמץ מאנשים מקצועיים המלווים את העסק, בדיוק שלא הייתה שם את הילד שלך במוסד ומצפה שיקבל את החינוך והתמיכה של הוריו, ייעוץ עסקי או ניהול משקי ביית בלימוד המוני, דרך המשקפת של 5 משפחות (כפי שמופיע במיזם החדש) אין לו מאשר רצון לקחת חמש משפחות, להפוך אותם לעכברי מעבדה, ולהוציא אותם יותר מתוסכלים מאשר נכנסו לתהליך!

די! בשם התקשורת והראליטי, לא מותר הכול!

בני אדם אנחנו, בני אנוש, ולא עכברי מעבדה.

רוצים לעשות טוב, רוצים לכוון נכון, רוצים לתרום לקהילה, תהיו כמו אלה הנותנים בסתר, תהיו כאלה שיצמידו ל-5 עסקים יועצים עסקיים, שלמו להם, וקבלו תוצאות. או הצמידו יועצים ומלווים למשפחות שכיוונתם הרחיקו אותם מהתקשורת ותנו להם ייעוץ אמתי, בלי תקשורת, שתבלבל ותפיק בדיוק את ההפך.

כ-יועץ עסקי, אני סולד מעשיית פרסום ממצוקתם של אנשים או עסקים,

תוכניות הראליטי הראו לנו בדיוק מה קורה לאנשים שמשתתפים בהם, ועל תסתכלו על פליטי הראליטי הנלחמים כול יום על אודישן כזה או לשמור קשר כזה רק בכדי למתוח את תקופת חיותם בתקשורת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום






מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום






דילוג לתוכן