בעל עסק! תשלום המקדמות והביטוח הלאומי כבד עליך?

בעל עסק! תשלום המקדמות והביטוח הלאומי כבד עליך?

מיסים, האם אנו צריכים לשלם מיסים גם שאנו לא מרוויחים.

האם אנו צריכים לשלם מקדמות למס הכנסה וביטוח לאומי גם שהעסק שלנו בכלל לא מרוויח!

יש עסקים שמשלמים עשרות אלפי שקלים בחודש עבור מקדמות, ביטוח לאומי, מס פנסיה וכ"ד

האם אנו חייבים לשלם זאת בכול מקרה?

האם יכול להיות שרואי החשבון או יועצי המס שלנו לא רואים שאנו משלמים מקדמות או ביטוח לאומי ומגיעים לתשלום של בערך 50% למוסדות.

כ יועץ עסקי אני נתקל עם עסקים שתזרים המזומנים שלהם בוכה, הרווח החשבונאי שלהם לא מראה רווח, אבל הם עדיין משלמים בכול חודש מקדמות גבוהות וכתוצאה מזה גם תשלום לביטוח לאומי גבוהה.

 חשבת כי רואה החשבון ינהל לכם את העסק? אז חשבתם!

מה עושים?

רואה החשבון או יועץ המס אומר: אין ברירה, צריך לשלם!

ואילו בעל העסק אומר אם רואה החשבון או יועץ המס אומר כי צריך לשלם אז משלמים!

לא משנה שאין את הכסף לשלם, לא משנה שהתשלום הזה משולם במקום תשלום לקידום העסק "רואה החשבון או יועץ המס אומר לשלם אז משלמים"

 ואני כיועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי "טוען"

 לכול פעילות עסקית יש פתרון העומד בחוק הישראלי בו יכול בעל עסק להתנהג לפיו.

יש עשרות פרמטרים כאלה ואחרים שיכולים להשפיע על תשלום המקדמות וכנגררת לו המס לביטוח הלאומי!

(תעזבו שבזמן אמת במקרה ביטוח לאומי יזדקק בעל העסק לקור רוח, סבל, התרגזות, התעצבנות, מפח נפש, בכדי שתביעתו תזכה ליחס המגיע לו ולכול הפחות לפי עלות התשלומים לביטוח הלאומי הגבוה שהוא שילם רוב הזמן)

 בעלי עסקים חייבים להפנים כי התנהלות וניהול היא הסיבה שבעל העסק משלם מקדמות וביטוח לאומי כאשר הוא לא מרוויח או לא רואה את הכסף נכנס לחשבונו, ההפך, הוא נאלץ להכניס את ידו לכיס ולהוציא כספים לשפוך לתוך העסק.

 בעלי עסקים חייבים להפנים כי יועץ מס ורואה חשבון תפקידם האמיתי הוא להתמודד מול מס הכנסה, הוא חייב להנהיג את העסק בדרך של תשלום מס אמת, וזה הוא עושה באמצעות ביקורת על הנהלת החשבונות של העסק והגשת הדוח השנתי.

 רואה חשבון או יועץ מס הם לא האנשים שיכולים לעוץ לעסק ייעוץ עסקי הכולל את תשלומי המקדמות או הביטוח הלאומי הגבוה שהם משלמים מדי חודש בחודשו.

 בעלי עסקים צריכים לדעת, חייבים להפנים, כי הם לא חייבים לשלם מקדמות או ביטוח לאומי כול כך גבוהה (במקרים ספציפיים) ויש דרכים אחרות לשלם את המס כחוק.

 בסך הכול בעלי עסקים רוצים להתקיים, להרוויח, וגם לשלם מס של אמת!  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן