בעלי עסקים ראו הוזהרתם! פלישתים עליך שמשון

בעלי עסקים ראו הוזהרתם! פלישתים עליך שמשון

עובדים עלינו!

מספרים לנו מעשיות!

מבטיחים לנו הבטחות!

מצליחים להכניס אותנו להרפתקאות! 

כן, אנחנו כבעלי עסקים, כבעלים של חברות, כדירקטורים בחברות קטנות או גדולות, אנחנו כתובת מצוינת ל"נוכלים" מקצועיים שמצליחים לעבוד עלינו. עם כול הניסיון שלנו, עם כול החוש השישי המפותח שלנו, עם היכולות שלנו לעשות עסקים ב"מיליונים" יש כאלה שמצליחים לעבוד עלינו ובגדול. רק לשמוע את הסיבה לבקשה לכינוס נכסים שהגישה החברה הסקוטית למסחר הטוענת כי הופלה על ידי שני נוכלים שהועסקו אצלה ממשיכה להדליק בשביל האינסופי את המנורות עד כמה בעלי עסקים צריכים להיזהר.

כ יועץ עסקי החלטתי להסתובב יומיים באולמות בית המשפט בתל אביב, להיכנס לדיונים ולשמוע סיפורים, הזויים, לא ניתנים להבנה, לא נתפסים אבל כאלה מצויים בין כותלי בתי המשפט למכביר. סמנכ"ל כספים שהתחזה לרואה חשבון, זייף תעודה, המציא לעצמו דרגת קצונה (בו בזמן שהיה טוראי) וכך היתל בחברה גדולה 4 שנים עד שהביא לריסוקה מבלי שצוות ההנהלה, המנכ"ל הסמנכ"ל היו מודעים לתרמית השחורה. יועץ שלימד בקורסים העשרה עצמית, יצר קשר טוב עם התלמידים, הצליח להביא אותם להישגים כאלה ואחרים, ואז התחיל לתפור אותם בגיוס כספים לטובת עסקים שהוא עושה כביכול עבור התלמידים ועקץ ב למעלה מ-2 מיליון שקל אנשים תמימים שסך הכול רצו להיות אנשי עסקים ולעשות עסקאות כאלה ואחרות, בחורה נחמדה, נראית טוב, הצליחה לכבוש את ליבו של איש עסקים בפייסבוק, שלחה לו הודעה, קבעה פגישה, נכנסה אתו לבית המלון, עשתה מה שעשתה ואז הסחיטה החלה, בנחמדות אבל בתקיפות (דרך אגב איזה איש עסקים לא מקבל אליו פניות מכול מיני בנות או בחורות המבקשות להכיר ובעיקר כאלה מחו"ל כי העברית מורגשת שתורגמה משפה אחרת לעברית בכלי שנקרא גוגל תרגום)

 מה אתם חייבים בעסק שלכם 

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי, אני מאמין שחובה על איש עסקים או על בעל עסק להיות זהיר, אפילו בתחומי אני שמעתי על יועץ עסקי אשר לווה מהלקוח שלו כספים, קיבל ממנו שיקים, העביר אותם לאחרים, ובסופו של יום העסק קרס השיקים חזרו ובעל העסק היה המאוים הראשון.

כן, אנשים שיש להם עסקים, אנשים שמנהלים עסקים, חשופים לתרמיות ושקרים שצצים אליהם מכול כוון, ולכן הם חייבים להיות זהירים, הסיפורים בתחום הזה מרקיעי שחקים ורחוקים מכול דמיון שאדם יכול לתאר לעצמו, להסתבך ניתן ברגע.

מי מאתנו לא מקבל את המיילים של "זכייתה במיליון יורו מגוגל" "חברת קוקה קולה החליטה להעניק לך פרס של" כול זה רק בכדי שנמלא פרטים ואחרים יוכלו להשתמש בזהותנו. אנשי עסקים, בעלי עסקים כמה שאתם חושבים ש"עלי זה לא יקרה" אתם לא מבינים כי המקצועיות של הנוכלים היא "עליך זה כן יקרה"

בקיצור! פלישתים עליך שמשון

לייעוץ עסקי הקליקו או התקשרו 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן