בעלי עסקים ראו הוזהרתם! פלישתים עליך שמשון

בעלי עסקים ראו הוזהרתם! פלישתים עליך שמשון

עובדים עלינו!

מספרים לנו מעשיות!

מבטיחים לנו הבטחות!

מצליחים להכניס אותנו להרפתקאות! 

כן, אנחנו כבעלי עסקים, כבעלים של חברות, כדירקטורים בחברות קטנות או גדולות, אנחנו כתובת מצוינת ל"נוכלים" מקצועיים שמצליחים לעבוד עלינו. עם כול הניסיון שלנו, עם כול החוש השישי המפותח שלנו, עם היכולות שלנו לעשות עסקים ב"מיליונים" יש כאלה שמצליחים לעבוד עלינו ובגדול. רק לשמוע את הסיבה לבקשה לכינוס נכסים שהגישה החברה הסקוטית למסחר הטוענת כי הופלה על ידי שני נוכלים שהועסקו אצלה ממשיכה להדליק בשביל האינסופי את המנורות עד כמה בעלי עסקים צריכים להיזהר.

כ יועץ עסקי החלטתי להסתובב יומיים באולמות בית המשפט בתל אביב, להיכנס לדיונים ולשמוע סיפורים, הזויים, לא ניתנים להבנה, לא נתפסים אבל כאלה מצויים בין כותלי בתי המשפט למכביר. סמנכ"ל כספים שהתחזה לרואה חשבון, זייף תעודה, המציא לעצמו דרגת קצונה (בו בזמן שהיה טוראי) וכך היתל בחברה גדולה 4 שנים עד שהביא לריסוקה מבלי שצוות ההנהלה, המנכ"ל הסמנכ"ל היו מודעים לתרמית השחורה. יועץ שלימד בקורסים העשרה עצמית, יצר קשר טוב עם התלמידים, הצליח להביא אותם להישגים כאלה ואחרים, ואז התחיל לתפור אותם בגיוס כספים לטובת עסקים שהוא עושה כביכול עבור התלמידים ועקץ ב למעלה מ-2 מיליון שקל אנשים תמימים שסך הכול רצו להיות אנשי עסקים ולעשות עסקאות כאלה ואחרות, בחורה נחמדה, נראית טוב, הצליחה לכבוש את ליבו של איש עסקים בפייסבוק, שלחה לו הודעה, קבעה פגישה, נכנסה אתו לבית המלון, עשתה מה שעשתה ואז הסחיטה החלה, בנחמדות אבל בתקיפות (דרך אגב איזה איש עסקים לא מקבל אליו פניות מכול מיני בנות או בחורות המבקשות להכיר ובעיקר כאלה מחו"ל כי העברית מורגשת שתורגמה משפה אחרת לעברית בכלי שנקרא גוגל תרגום)

 מה אתם חייבים בעסק שלכם 

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי, אני מאמין שחובה על איש עסקים או על בעל עסק להיות זהיר, אפילו בתחומי אני שמעתי על יועץ עסקי אשר לווה מהלקוח שלו כספים, קיבל ממנו שיקים, העביר אותם לאחרים, ובסופו של יום העסק קרס השיקים חזרו ובעל העסק היה המאוים הראשון.

כן, אנשים שיש להם עסקים, אנשים שמנהלים עסקים, חשופים לתרמיות ושקרים שצצים אליהם מכול כוון, ולכן הם חייבים להיות זהירים, הסיפורים בתחום הזה מרקיעי שחקים ורחוקים מכול דמיון שאדם יכול לתאר לעצמו, להסתבך ניתן ברגע.

מי מאתנו לא מקבל את המיילים של "זכייתה במיליון יורו מגוגל" "חברת קוקה קולה החליטה להעניק לך פרס של" כול זה רק בכדי שנמלא פרטים ואחרים יוכלו להשתמש בזהותנו. אנשי עסקים, בעלי עסקים כמה שאתם חושבים ש"עלי זה לא יקרה" אתם לא מבינים כי המקצועיות של הנוכלים היא "עליך זה כן יקרה"

בקיצור! פלישתים עליך שמשון

לייעוץ עסקי הקליקו או התקשרו 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן