הלוואות יקרות הולכות לעסקים קטנים

הלוואות יקרות הולכות לעסקים קטנים

רוצו לבנק לקבל כסף!

החברות הגדולות נמנעות מלקיחת אשראי בנקאי (כי נפתח בפניהם הלוואות מהשוק המוסדי) והבנקים בפניקה!!! לפי הנתונים מסתבר כי לחץ האשראי של עסקים קטנים והבינוניים ירד ב- 5.6% בחודש יוני וזאת לאחר עלייה של 25% בחודש מאי

מה עושים?

למי מחלקים כספים?

איך נעמוד בתחזיות הרווחים שלנו!

צריך למצוא פתרון דחוף לבנקים כיצד לא לרדת ברווחים שלהם, ומי הזאבים והאריות שמחכים בפתח לקבל הלוואות, כמובן, העסקים הקטנים והבינוניים, שם אפשר לדחוף את ההלוואות והגדלת מסגרות האשראי ועוד בעלויות ריבית גבוהות (כי מה שמסוכן יותר עולה יותר ריבית בבנק)

ואילו אנחנו בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, בגלל המצוקה שלנו, בגלל ירידה במכירות, בגלל תקופת החופשים והחגים המתקרבים בוודאי ובוודאי שנחלק כסף עכשיו למי שצורך.

ומכאן אני רוצה לבוא במספר המלצות לבעלי העסקים:

אם יש בידכם תוכנית מסודרת ובאמת ההכנסות שלכם נשחקים בחודש יולי אוגוסט וספטמבר החגים, ואתם יודעים בביטחון כי מחזור המכירות יחזור להיות כמו בימים רגילים, אזי בהחלט ניתן להיעזר בכספים נוספים מהבנק ובהחזר שלא יביא נזק ל- תזרים המזומנים.

אם המכירות שלכם יורדות מזה זמן, ההוצאות נשארות כפי שהם, והכסף שהבנק מציע יישפך לכיסוי ההוצאות העכשוויות מבלי יכולת וודאית שאחרי החגים המצב ישתפר, אנא על תיקחו הלוואות שיכבידו עליכם עוד יותר. זכרו שבמצב כזה אתם צריכים לעשות בדק ביית יסודי, כן, דווקא עכשיו בתקופה החלשה על מנת להביא את העסק שלכם לביטחון ולא לסיכון.

עסקים שלוקחים היום הלוואות נוספות או מגדילים את האשראי שלהם בלי בטחון כי האשראי מוקצב למטרה מסוימת ויש את ההון להחזיר אותה עדיף שלא יסתבכו שוב בקבלת הלוואות נוספות.

עסקים חייבים להבין כי אין "הוקוס פוקוס" זה שייקחו עכשיו הלוואה מהבנק לא ישפר את מצבם בכול מקרה, וחבל לקחת הלוואה או להגדיל אשראי בריבית כול כך גבוהה וללא מטרה.

הלוואות כמו סמים

הבנקים בסך הכול רואים את הצד שלהם, הם רוצים למכור כסף, ויש מי שרוצה לקנות את הכסף, החברות הגדולות מצאו אלטרנטיבות בדמות גופים ציבוריים עם קופת מזומנים שמנה אשר רוצים לנצל את ייתרת המזומנים שיש לה ולהרוויח עליה את הריבית (בטח ריבית גבוהה יותר שמעניק הבנק) ואילו לעסקים קטנים הבעיה שגופים חיצוניים גדולים לא מבצעים הלוואות ולכן מה שנשאר זה מימון באמצעות הבנקים או חברות כרטיסי האשראי.

לפני שלוקחים! חושבים! הבנקים לא עושים לכם טובה, הם פשוט צריכים אתכם יותר עכשיו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן