הלוואות יקרות הולכות לעסקים קטנים

הלוואות יקרות הולכות לעסקים קטנים

רוצו לבנק לקבל כסף!

החברות הגדולות נמנעות מלקיחת אשראי בנקאי (כי נפתח בפניהם הלוואות מהשוק המוסדי) והבנקים בפניקה!!! לפי הנתונים מסתבר כי לחץ האשראי של עסקים קטנים והבינוניים ירד ב- 5.6% בחודש יוני וזאת לאחר עלייה של 25% בחודש מאי

מה עושים?

למי מחלקים כספים?

איך נעמוד בתחזיות הרווחים שלנו!

צריך למצוא פתרון דחוף לבנקים כיצד לא לרדת ברווחים שלהם, ומי הזאבים והאריות שמחכים בפתח לקבל הלוואות, כמובן, העסקים הקטנים והבינוניים, שם אפשר לדחוף את ההלוואות והגדלת מסגרות האשראי ועוד בעלויות ריבית גבוהות (כי מה שמסוכן יותר עולה יותר ריבית בבנק)

ואילו אנחנו בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, בגלל המצוקה שלנו, בגלל ירידה במכירות, בגלל תקופת החופשים והחגים המתקרבים בוודאי ובוודאי שנחלק כסף עכשיו למי שצורך.

ומכאן אני רוצה לבוא במספר המלצות לבעלי העסקים:

אם יש בידכם תוכנית מסודרת ובאמת ההכנסות שלכם נשחקים בחודש יולי אוגוסט וספטמבר החגים, ואתם יודעים בביטחון כי מחזור המכירות יחזור להיות כמו בימים רגילים, אזי בהחלט ניתן להיעזר בכספים נוספים מהבנק ובהחזר שלא יביא נזק ל- תזרים המזומנים.

אם המכירות שלכם יורדות מזה זמן, ההוצאות נשארות כפי שהם, והכסף שהבנק מציע יישפך לכיסוי ההוצאות העכשוויות מבלי יכולת וודאית שאחרי החגים המצב ישתפר, אנא על תיקחו הלוואות שיכבידו עליכם עוד יותר. זכרו שבמצב כזה אתם צריכים לעשות בדק ביית יסודי, כן, דווקא עכשיו בתקופה החלשה על מנת להביא את העסק שלכם לביטחון ולא לסיכון.

עסקים שלוקחים היום הלוואות נוספות או מגדילים את האשראי שלהם בלי בטחון כי האשראי מוקצב למטרה מסוימת ויש את ההון להחזיר אותה עדיף שלא יסתבכו שוב בקבלת הלוואות נוספות.

עסקים חייבים להבין כי אין "הוקוס פוקוס" זה שייקחו עכשיו הלוואה מהבנק לא ישפר את מצבם בכול מקרה, וחבל לקחת הלוואה או להגדיל אשראי בריבית כול כך גבוהה וללא מטרה.

הלוואות כמו סמים

הבנקים בסך הכול רואים את הצד שלהם, הם רוצים למכור כסף, ויש מי שרוצה לקנות את הכסף, החברות הגדולות מצאו אלטרנטיבות בדמות גופים ציבוריים עם קופת מזומנים שמנה אשר רוצים לנצל את ייתרת המזומנים שיש לה ולהרוויח עליה את הריבית (בטח ריבית גבוהה יותר שמעניק הבנק) ואילו לעסקים קטנים הבעיה שגופים חיצוניים גדולים לא מבצעים הלוואות ולכן מה שנשאר זה מימון באמצעות הבנקים או חברות כרטיסי האשראי.

לפני שלוקחים! חושבים! הבנקים לא עושים לכם טובה, הם פשוט צריכים אתכם יותר עכשיו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן