בטחון בעסק חובה

בטחון בעסק חובה

זהירות בעסקים,

איך נזהרים בעסקים?

איך עסקים יכולים ליפול מטעויות ומתחבולות?

כיצד לא נופלים לפיתיונות אשר מחכים לכם בעלי העסקים בכול פינה ופינה!

ככול שהמצב העסקי נהייה גרוע יותר, עדיין יש אנשים שמוכנים לעשות כול מעשה על מנת לגזול מכם את עסקכם, להפיל את עסקכם, לגרום לכם להיכנס לסחרור כספי ולרפד אתכם בהלוואה שבסופו של יום תמסרו את מפתחות עסקכם ללווה.

כ-יועץ עסקי, וכמי שנותן ייעוץ עסקי גם לעסקים במשבר, אני יכול לספר לכם סיפורים ששערותיכם יסתמרו ולא תוכלו להאמין כלל ועיקר כי דברים כאלה קורים. בכלל: אני מציע לכול בעל עסק פעם ב- שיסתובב במסדרונות בית המשפט וישמע סיפורים מכאן ומכאן ולא יאמין כי בין בני עמו הוא נמצא.

הנוכלות, הפיתיונות הרבים שיש לנוכלים, העסקים הלא מצליחים  שעד לפני יום היו עסקים לבנים, כמוני וכמוך כמו ההוא נהפכו להיות למאורת נוכלים המחזיקים "מנהלים שכירים" בפרונט של החברה ובעלי בצע וממון מאחורי הקלעים של חברה. רק לאחרונה נתקלתי בסיפור של חברה כזאת לבנה שעבדה שנים בתחום עיסוק מקובל ומכובד, ופתאום, כול התפאורה השתנתה, החברה ממשיכה לעסוק באותו עיסוק אך רק למראית עיין, כי בצד השני מנוצל שמה הטוב למעשים של נוכלויות וניצול אנשים או בעלי עסקים תמימים.

כ-יועץ עסקי אני מרגיש כי ככול שהבנקים סוגרים יותר את הברזים, או ככול שעסקים נקלעים לקשיים כאלה ואחרים, האופציה שהם בוחרים במקום להתרסק ולפעול כמרוסק בחסות החוק, הם פשוט חוברים לגורמים אחרים, גורמים אשר כול מטרתם לעשות כסף, הרבה כסף, וכסף קל היכול לבוא להם מניצול שמם ואיכותם של חברות טובות עד עכשיו.

הלוואי וכול פעולה שעושה בעל עסק היה עובר בדיקה ביטחונית בדיוק כמו בכניסה לנמל התעופה, אני בטוח כי קשה לכם להאמין, אני יודע שאתם לא רגילים, ואת המצוקה הזאת שלכם בחוסר הוודאות יש נוכלים מקצועיים שעוקצים.

לצערי, נהפכנו לארץ אוכלת יושביה, נהפכנו להיות חמדנים, ולסגוד אך ורק לכסף, ובשביל זה אנו מוכנים לעשות את מה שעשו בני ישראל בעלות משה אל ההר וזבחו כולם לעגל הזהב. וכאלה אנשים יש למכביר, לא צריך למצוא את הפראייר אומר הנוכל הוא כבר יתחלף לבד.

אנשי עסקים, בעלי עסקים, מנהלי חברות, דירקטורים בחברות, למדו כי כול הבלתי אפשרי הוא אפשרי, והמונח כבדהו וחשדו הפך להיות רק חשדו!

עסקים קיימים ועסקים חדשים, היזהרו! היזהרו עם מי אתם מתקשרים, היזהרו מי נוקש על דלתכם, בדקו את העובדים המבקשים להיכנס, היזהרו מלהיוועץ עם גורמים לא נכונים, יועצים עסקיים שגם קשורים להלוואות כספים (שלא במסגרות המקובלות) מאלה שמציעים לכם מימון, מאלה שמציעים לכם שותפות, מאלה שרוצים לעשות אתכם עסק אך זה לא עסקכם הטבעי. התנהגו בייתר חשדנות, ועל תחשבו כי הנייר מרפה את הכול וכול הסכם שתחתמו תעמוד השאלה עם מי אתם חותמים.

יש קבוצות באוכלוסייה, שאורבות לעסקים מאחורי הפינה, קבוצות אלה אין להם לא דין ולא דיין, הם מדברים בשפה שאתם לא מכירים, הם פועלים לפי קטגוריות שונות לחלוטין, אנא היזהרו!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן