בטחון בעסק חובה

בטחון בעסק חובה

זהירות בעסקים,

איך נזהרים בעסקים?

איך עסקים יכולים ליפול מטעויות ומתחבולות?

כיצד לא נופלים לפיתיונות אשר מחכים לכם בעלי העסקים בכול פינה ופינה!

ככול שהמצב העסקי נהייה גרוע יותר, עדיין יש אנשים שמוכנים לעשות כול מעשה על מנת לגזול מכם את עסקכם, להפיל את עסקכם, לגרום לכם להיכנס לסחרור כספי ולרפד אתכם בהלוואה שבסופו של יום תמסרו את מפתחות עסקכם ללווה.

כ-יועץ עסקי, וכמי שנותן ייעוץ עסקי גם לעסקים במשבר, אני יכול לספר לכם סיפורים ששערותיכם יסתמרו ולא תוכלו להאמין כלל ועיקר כי דברים כאלה קורים. בכלל: אני מציע לכול בעל עסק פעם ב- שיסתובב במסדרונות בית המשפט וישמע סיפורים מכאן ומכאן ולא יאמין כי בין בני עמו הוא נמצא.

הנוכלות, הפיתיונות הרבים שיש לנוכלים, העסקים הלא מצליחים  שעד לפני יום היו עסקים לבנים, כמוני וכמוך כמו ההוא נהפכו להיות למאורת נוכלים המחזיקים "מנהלים שכירים" בפרונט של החברה ובעלי בצע וממון מאחורי הקלעים של חברה. רק לאחרונה נתקלתי בסיפור של חברה כזאת לבנה שעבדה שנים בתחום עיסוק מקובל ומכובד, ופתאום, כול התפאורה השתנתה, החברה ממשיכה לעסוק באותו עיסוק אך רק למראית עיין, כי בצד השני מנוצל שמה הטוב למעשים של נוכלויות וניצול אנשים או בעלי עסקים תמימים.

כ-יועץ עסקי אני מרגיש כי ככול שהבנקים סוגרים יותר את הברזים, או ככול שעסקים נקלעים לקשיים כאלה ואחרים, האופציה שהם בוחרים במקום להתרסק ולפעול כמרוסק בחסות החוק, הם פשוט חוברים לגורמים אחרים, גורמים אשר כול מטרתם לעשות כסף, הרבה כסף, וכסף קל היכול לבוא להם מניצול שמם ואיכותם של חברות טובות עד עכשיו.

הלוואי וכול פעולה שעושה בעל עסק היה עובר בדיקה ביטחונית בדיוק כמו בכניסה לנמל התעופה, אני בטוח כי קשה לכם להאמין, אני יודע שאתם לא רגילים, ואת המצוקה הזאת שלכם בחוסר הוודאות יש נוכלים מקצועיים שעוקצים.

לצערי, נהפכנו לארץ אוכלת יושביה, נהפכנו להיות חמדנים, ולסגוד אך ורק לכסף, ובשביל זה אנו מוכנים לעשות את מה שעשו בני ישראל בעלות משה אל ההר וזבחו כולם לעגל הזהב. וכאלה אנשים יש למכביר, לא צריך למצוא את הפראייר אומר הנוכל הוא כבר יתחלף לבד.

אנשי עסקים, בעלי עסקים, מנהלי חברות, דירקטורים בחברות, למדו כי כול הבלתי אפשרי הוא אפשרי, והמונח כבדהו וחשדו הפך להיות רק חשדו!

עסקים קיימים ועסקים חדשים, היזהרו! היזהרו עם מי אתם מתקשרים, היזהרו מי נוקש על דלתכם, בדקו את העובדים המבקשים להיכנס, היזהרו מלהיוועץ עם גורמים לא נכונים, יועצים עסקיים שגם קשורים להלוואות כספים (שלא במסגרות המקובלות) מאלה שמציעים לכם מימון, מאלה שמציעים לכם שותפות, מאלה שרוצים לעשות אתכם עסק אך זה לא עסקכם הטבעי. התנהגו בייתר חשדנות, ועל תחשבו כי הנייר מרפה את הכול וכול הסכם שתחתמו תעמוד השאלה עם מי אתם חותמים.

יש קבוצות באוכלוסייה, שאורבות לעסקים מאחורי הפינה, קבוצות אלה אין להם לא דין ולא דיין, הם מדברים בשפה שאתם לא מכירים, הם פועלים לפי קטגוריות שונות לחלוטין, אנא היזהרו!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן