הסוד להצלחה עסקית

הסוד להצלחה עסקית

עסק עם בידול!

עסק שיודע לבדל את עצמו בהתאם לגזרת העסקים שלו!

עסק שפועל על פי אסטרטגיה שיווקית נכונה, עם טקטיקה מובנת, עם פרסום נכון, עם מסר ברור, פשוט תענוג לעיניים, ועוד מדובר על בנק!

 נכון, אני מתכוון ל"בנק ירושלים"

בנק סולידי, עם מעט מאד סניפים, כזה שלא נחשב "מי יודע" בעולם העסקי, בנק שלקח את היתרונות שלו כבנק קטן, עם הוצאות תפעול קטנות, ומשווק את עצמו לכול דכפין! למעשה בנק שפונה בנישה אחת לכול אזור במדינה או לעסקים וחברות!

 כ-יועץ שיווק אני מאד נהנה לעקוב אחרי המהלך השיווקי של הבנק.

איך הוא עושה זאת:

 הוא פונה לשני היעדים המרכיבים את מהות העסק "בנק"

 1.         פונה לאלה אשר יש להם כסף להפקדה, ומציע להם ריבית אטרקטיבית.

2.         פונה לאזרחים או בעלי עסקים ומציע להם הלוואה סדורה בסכום קבוע ובריבית טובה.

 למעשה הבנק מציע את שני הזרועות המרכזיים שיכול בנק להציע (כול בנק) הלוואות ופיקדונות

 הבנק פועל לפי גודלו, ומרחיב את חוג לקוחותיו באמצעות פרסום, מבצע חכם, ובתקורות נמוכות!

בנינו מי לא רוצה הלוואה היום!

ומי לא היה רוצה לקבל ריבית אפקטיבית עבור הכספים שלו!

 אני חושב כמובן בתוקף התמחותי של יועץ שיווק כי הבנק משתמש כאן במלקחיים של מנתח כירוגי שהוא נוגע במקומות הנכונים ובאסטרטגיה שיווקית נכונה ובדוקה!

 בידול ומיתוג הוא חלק מהמשחק השיווקי.

דוגמא לבידול ומיתוג נכון בקורלציה עם גודל העסק והיכולות שלו זו האמת של השיווק והפרסום, ובנק ירושלים הוא דוגמא לכך איך מנהלים אסטרטגיה נכונה!

אני לא בדקתי את המאזנים של בנק ירושלים או הדיווחים שלה לבורסה אבל יש לי הרושם כי הבנק בהחלט נמצא בצד המרוויח של העסקים.

 כך, הייתי מכוון עסקים בישראל, מביא אותם ראשית לאיזון בין הוצאות להכנסות, בודק בדיוק איך ניתן לפרוס או לחתוך הלוואות מעיקות, ואז בונה אסטרטגיית שיווק נכונה לעסק למוצריו או השירותים שהוא מציע.

 גם בדוגמא הזאת של בנק ירושלים, שלא ברור לי אם אנשים/אזרחים שמעו על הבנק, או בכלל אי פעם ביקרו את מיעוט סניפי הבנק, אנו עדים להברקות שיווקיות.

 חשוב לי להעביר מסר במאמר זה ולהגיד לעשרות אלפי עסקים בישראל! זה אפשר! אפשרי להשאר ולהתקיים באקלים עסקי, השאלה זה הניהול השיווק והפרסום. אם בעלי עסקים היו מוכנים לקבל עצות של בעלי מקצוע בתחום ולא ל"התקמצן" על עלות של יועץ עסקי או שיווקי ביחד ההצלחה של העסק שלהם הייתה כמעט בטוחה, אך בעלי עסקים וחברות מסתכלים על ייעוץ חיצוני כעל הוצאה ומכאן הטעות הגדולה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

הבנק ואנחנו

האם אנו צריכים את הבנק?

עסק טוב הוא עסק מרויח, עסק טוב הוא עסק שלא צורך אשראי, אם אין לכם עסק כזה תעשו בדק ביית יכול להיות שאתם צריכים לסגור את העסק שלכם. עסק שרוצה מינוף ומציג בטוחות יכול לעשות SHPING אצל כל החברות החוץ בנקאיות המסודרות בארץ

פרסום בדיגיטל
קורונה ועסקים

האינטרנט בשרות העסקים

זהו! הבנו! המגפה שנחתה עלינו לא רק שפגעה באנושות ובאנשים היא גם הביאה עסקים בכל רחבי העולם או לקריסה או לצורך "להמציא" את עצמם מחדש.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן