אתה לא תאמין כמה תמורה תהיה לעסק בשיתוף בת זוגתך

אתה לא תאמין כמה תמורה תהיה לעסק בשיתוף בת זוגתך

הצד הנשי בעסק!

לא אני לא מתכוון לצד הנשי המנהל את העסק, אני מתכוון לצד הנשי מאחורי בעל העסק.

ובמאמר זה אני מבקש את סליחת הנשים שאני מעמיד אותם בפוזיציה הנוכחית אך חשוב לי עד מאד להבהיר את המעמד ואת הצורך הנשי בהצלחתו של העסק.

 סוגיה חשובה מאין כמותה היא התמיכה הנשית מבית בבעלים של העסק!

ברור לי מאין כמותו כי עמידה איתנה מאחורי בעל העסק של רעייתו היא חלק חשוב אם לא החשוב ביותר בהצלחתו של העסק.

 תחושות בעסקים

אישה אשר תומכת את בעלה בעסק, משחררת אותו לפעול בעסק באופן חופשי, מייעצת, שופכת את האינטואיציה שלה אל תוך העסק יש בה הרבה בכדי לגרום להצלחתו של העסק.

כמי שעוסק בייעוץ עסקי ומשמש כ יועץ עסקי שילוב בן בעל לאישה בשיתוף העסק בתוך ביתם הינו כלל יסוד להצלחה של היסק, אין האישה צריכה להיות פיזית בתוך העסק או לקחת חלק פעיל בו אבל שיתופה, ההתייעצות אייתה, היכולת לשתף אותה במה שקורה בתוככי העסק לטוב או לרע מניע נכון את בעל העסק ויוצר לו שקט תעשייתי להמשך קיומו ופיתוחו של העסק לאורך זמן.

כ-יועץ עסקי ומי שנותן ייעוץ עסקי  לי לא פעם ולא פעמיים לקבל פניות מנשים אשר היו חרדים להתנהלות של בן זוגם בעסק וביקשו את שירותי למען כי אוכל לעזור לבעל העסק הווה אומר "בן זוגם" ואכן באמת זיהיתי חוסר איזון או תמימות דעים בן בני הזוג בנושאים שונים בעסק בו הרגישה האישה כי "העסק הולך בכוון לא נכון" "אלה שמייעצים לבעל העסק בעיקר בני משפחה וחברים" עצותיהם לא בדיוק תואמות אין הנכונות בעסק.

בסופו של יום עסק נועד לשרת את בעליו, רעייתו ומשפחתו של בעל העסק, אני לא בטוח כי כול אישה יכולה לתת את העצות הנכונות בתחום ניהול העסק, אבל תמימות דעים, ניסיון לשכנע ולהסביר את הפעילות של העסק בפני הרעייה, הוא מעשה נבון שיכול להוביל רק להצלחת העסק ושקט תעשייתי בתוככי הבית לאורך זמן. לא, אני לא טוען כי תמימות דעים צריכה להיות בכול דבר אבל הקשבה והבנה כול אחד לצד השני יכולה לעזור לא במעט.

אנו מכירים גם עסקים עם שותפים, שלכול אחד דעה שונה, גם אצל בעלי העסק וגם אצל נשותיהם, וגם פה חייב שיהיה ויתור בין הנשים בין בעלי העסק כול עוד העסק מתנהל בחיבור משותף של כולם.

כוחה של האישה הוא חזק בתוך ליבוי של בעלה ולכן מחויב המציאות להגיע לשיתוף והסכמה בדרכים עקרוניות ולא דווקא בדרכים מקצועיות למרות שאני בטוח שלאישה יש הרבה מה לתרום גם בצד הזה של העסק.

 עסק כעסק מטרתו אחת, לעשות כסף ולא להתעסק בפוליטיקה, אגו, דווקא, ועם מתנהגים בעסק בצורה כזאת בגלל ויכוחים או אי הסכמות בין בעל לאישה או נשות שותפים, חבל, כי אז העסק לא יניב את הפירות הרצויים לכול הנוגעים בדבר, המלצתי החמה לבעלי עסקים, שתפו את נשותיכם כול עוד הם מוכנות להיות מעורות בעסק, התייעצו איתם, אתם תתפלאו כתוצאה משיתוף, הפעולה איתם מכמה ערך מוסף תוכלו ליהנות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן