אתה לא תאמין כמה תמורה תהיה לעסק בשיתוף בת זוגתך

אתה לא תאמין כמה תמורה תהיה לעסק בשיתוף בת זוגתך

הצד הנשי בעסק!

לא אני לא מתכוון לצד הנשי המנהל את העסק, אני מתכוון לצד הנשי מאחורי בעל העסק.

ובמאמר זה אני מבקש את סליחת הנשים שאני מעמיד אותם בפוזיציה הנוכחית אך חשוב לי עד מאד להבהיר את המעמד ואת הצורך הנשי בהצלחתו של העסק.

 סוגיה חשובה מאין כמותה היא התמיכה הנשית מבית בבעלים של העסק!

ברור לי מאין כמותו כי עמידה איתנה מאחורי בעל העסק של רעייתו היא חלק חשוב אם לא החשוב ביותר בהצלחתו של העסק.

 תחושות בעסקים

אישה אשר תומכת את בעלה בעסק, משחררת אותו לפעול בעסק באופן חופשי, מייעצת, שופכת את האינטואיציה שלה אל תוך העסק יש בה הרבה בכדי לגרום להצלחתו של העסק.

כמי שעוסק בייעוץ עסקי ומשמש כ יועץ עסקי שילוב בן בעל לאישה בשיתוף העסק בתוך ביתם הינו כלל יסוד להצלחה של היסק, אין האישה צריכה להיות פיזית בתוך העסק או לקחת חלק פעיל בו אבל שיתופה, ההתייעצות אייתה, היכולת לשתף אותה במה שקורה בתוככי העסק לטוב או לרע מניע נכון את בעל העסק ויוצר לו שקט תעשייתי להמשך קיומו ופיתוחו של העסק לאורך זמן.

כ-יועץ עסקי ומי שנותן ייעוץ עסקי  לי לא פעם ולא פעמיים לקבל פניות מנשים אשר היו חרדים להתנהלות של בן זוגם בעסק וביקשו את שירותי למען כי אוכל לעזור לבעל העסק הווה אומר "בן זוגם" ואכן באמת זיהיתי חוסר איזון או תמימות דעים בן בני הזוג בנושאים שונים בעסק בו הרגישה האישה כי "העסק הולך בכוון לא נכון" "אלה שמייעצים לבעל העסק בעיקר בני משפחה וחברים" עצותיהם לא בדיוק תואמות אין הנכונות בעסק.

בסופו של יום עסק נועד לשרת את בעליו, רעייתו ומשפחתו של בעל העסק, אני לא בטוח כי כול אישה יכולה לתת את העצות הנכונות בתחום ניהול העסק, אבל תמימות דעים, ניסיון לשכנע ולהסביר את הפעילות של העסק בפני הרעייה, הוא מעשה נבון שיכול להוביל רק להצלחת העסק ושקט תעשייתי בתוככי הבית לאורך זמן. לא, אני לא טוען כי תמימות דעים צריכה להיות בכול דבר אבל הקשבה והבנה כול אחד לצד השני יכולה לעזור לא במעט.

אנו מכירים גם עסקים עם שותפים, שלכול אחד דעה שונה, גם אצל בעלי העסק וגם אצל נשותיהם, וגם פה חייב שיהיה ויתור בין הנשים בין בעלי העסק כול עוד העסק מתנהל בחיבור משותף של כולם.

כוחה של האישה הוא חזק בתוך ליבוי של בעלה ולכן מחויב המציאות להגיע לשיתוף והסכמה בדרכים עקרוניות ולא דווקא בדרכים מקצועיות למרות שאני בטוח שלאישה יש הרבה מה לתרום גם בצד הזה של העסק.

 עסק כעסק מטרתו אחת, לעשות כסף ולא להתעסק בפוליטיקה, אגו, דווקא, ועם מתנהגים בעסק בצורה כזאת בגלל ויכוחים או אי הסכמות בין בעל לאישה או נשות שותפים, חבל, כי אז העסק לא יניב את הפירות הרצויים לכול הנוגעים בדבר, המלצתי החמה לבעלי עסקים, שתפו את נשותיכם כול עוד הם מוכנות להיות מעורות בעסק, התייעצו איתם, אתם תתפלאו כתוצאה משיתוף, הפעולה איתם מכמה ערך מוסף תוכלו ליהנות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן