אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי בהרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא

בואו נחשוב ביחד מי צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי

אם תשאלו אותי אז אני אגיד "כולם" אולי בגלל שאני עוסק בייעוץ עסקי באזור השרון?

או אולי שבגלל הניסיון הרב שלי מעבר למתרס של יועץ או ייעוץ עסקי אני עונה כפי שאני עונה.

 אני חושב שלבעל עסק, מנהל חברה, או בכלל איש עסקים יש פריווילגיה אדירה לשכור יועץ עסקי או מי שנותן אימון עסקי. שהרי בעל עסקים או מנכ"ל של חברה, בנינו, אדם בודד הוא, רוב המקורבים לו הם אנשי שלומו, אלה המתפרנסים ממנו מצד אחד ומקללים מצד שני, או העובדים הנאמנים שלו שכול עוד משולמת משכורתם אז הכול רגוע.

למדנו כאן בארץ ישראל הקטנה שלנו, ובפרט באזור השרון, הרצליה, רעננה, רמת השרון, הוד השרון, וכפר סבא כי עסקים יש כאן למכביר, שהמילה "אם אין אני לי מי לי" נכונה לכולם ובפרט לאיש עסקים או בעל עסקים המתגורר בסביבה. איש עסקים עשוי בדיוק מאותו חומר של כול בן אנוש אבל אם יתרון אחד, כאשר הוא עוסק בעסקים או מנהל חברה או מנכ"ל אחת החברות באזור, הוא עוד יותר בודד במערכת ויכולת ההתייעצות שלו אם אנשי שלומו מקרב העובדים, השותפים העסקיים, או כול פיגורה שהוא מכיר נסובה על איש העסקים, סביבתו, חבריו, כאשר כול אחד מהסובבים רוצה הוא להיות כמה שיותר קרוב לאיש העסקים, כי אין מה לעשות, אנשים מתחברים להצלחה, מתחברים לכסף, ומוכנים להוציא כול מילה מפיהם העיקר שתמצא חן בעיני איש העסקים בעל העסק או המנכ"ל.

אז אם זה ככה, מדוע יועץ עסקי או מי שייתן יעוץ עסקי לא יתנהג על פי אותם אמות מידה אנושיות. ומכאן באה התובנה, לא חס וחלילה, יועץ עסקי הוא לא שונה בתכלית השינוי משאר אנשי הייס מן, רק שכאן גורלו של היועץ העסקי קשור בגורלו של בעל העסק מאחר ולשניהם יש אינטרס משותף, להצליח בעסק, יותר מזה היו מקרים שפגשתי לקוחות אשר עברו את משבר קריסת העסק "לא עלינו" ונשארו בודדים ומותקפים ע"י כול מי שרצה את קרבתם עד הנפילה, ואילו היה לוקח איש עסקים זה יועץ עסקי יכול להיות שנפילה לא הייתה אבל אם הייתה אותו יועץ עסקי היה ממשיך לעבר הנפילה ולהרים את העסקים בבעלות אש העסקים חזרה למעלה.

האמינו לי כאחד שידע את שני צידי המתרס, יועץ עסקי ומלווה עסקי זו חובה מוכחת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן