אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי בהרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא

בואו נחשוב ביחד מי צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי

אם תשאלו אותי אז אני אגיד "כולם" אולי בגלל שאני עוסק בייעוץ עסקי באזור השרון?

או אולי שבגלל הניסיון הרב שלי מעבר למתרס של יועץ או ייעוץ עסקי אני עונה כפי שאני עונה.

 אני חושב שלבעל עסק, מנהל חברה, או בכלל איש עסקים יש פריווילגיה אדירה לשכור יועץ עסקי או מי שנותן אימון עסקי. שהרי בעל עסקים או מנכ"ל של חברה, בנינו, אדם בודד הוא, רוב המקורבים לו הם אנשי שלומו, אלה המתפרנסים ממנו מצד אחד ומקללים מצד שני, או העובדים הנאמנים שלו שכול עוד משולמת משכורתם אז הכול רגוע.

למדנו כאן בארץ ישראל הקטנה שלנו, ובפרט באזור השרון, הרצליה, רעננה, רמת השרון, הוד השרון, וכפר סבא כי עסקים יש כאן למכביר, שהמילה "אם אין אני לי מי לי" נכונה לכולם ובפרט לאיש עסקים או בעל עסקים המתגורר בסביבה. איש עסקים עשוי בדיוק מאותו חומר של כול בן אנוש אבל אם יתרון אחד, כאשר הוא עוסק בעסקים או מנהל חברה או מנכ"ל אחת החברות באזור, הוא עוד יותר בודד במערכת ויכולת ההתייעצות שלו אם אנשי שלומו מקרב העובדים, השותפים העסקיים, או כול פיגורה שהוא מכיר נסובה על איש העסקים, סביבתו, חבריו, כאשר כול אחד מהסובבים רוצה הוא להיות כמה שיותר קרוב לאיש העסקים, כי אין מה לעשות, אנשים מתחברים להצלחה, מתחברים לכסף, ומוכנים להוציא כול מילה מפיהם העיקר שתמצא חן בעיני איש העסקים בעל העסק או המנכ"ל.

אז אם זה ככה, מדוע יועץ עסקי או מי שייתן יעוץ עסקי לא יתנהג על פי אותם אמות מידה אנושיות. ומכאן באה התובנה, לא חס וחלילה, יועץ עסקי הוא לא שונה בתכלית השינוי משאר אנשי הייס מן, רק שכאן גורלו של היועץ העסקי קשור בגורלו של בעל העסק מאחר ולשניהם יש אינטרס משותף, להצליח בעסק, יותר מזה היו מקרים שפגשתי לקוחות אשר עברו את משבר קריסת העסק "לא עלינו" ונשארו בודדים ומותקפים ע"י כול מי שרצה את קרבתם עד הנפילה, ואילו היה לוקח איש עסקים זה יועץ עסקי יכול להיות שנפילה לא הייתה אבל אם הייתה אותו יועץ עסקי היה ממשיך לעבר הנפילה ולהרים את העסקים בבעלות אש העסקים חזרה למעלה.

האמינו לי כאחד שידע את שני צידי המתרס, יועץ עסקי ומלווה עסקי זו חובה מוכחת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן