אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

אתה חייב בניהול מישהו בגובה העניים שלך

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי בהרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא

בואו נחשוב ביחד מי צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי

אם תשאלו אותי אז אני אגיד "כולם" אולי בגלל שאני עוסק בייעוץ עסקי באזור השרון?

או אולי שבגלל הניסיון הרב שלי מעבר למתרס של יועץ או ייעוץ עסקי אני עונה כפי שאני עונה.

 אני חושב שלבעל עסק, מנהל חברה, או בכלל איש עסקים יש פריווילגיה אדירה לשכור יועץ עסקי או מי שנותן אימון עסקי. שהרי בעל עסקים או מנכ"ל של חברה, בנינו, אדם בודד הוא, רוב המקורבים לו הם אנשי שלומו, אלה המתפרנסים ממנו מצד אחד ומקללים מצד שני, או העובדים הנאמנים שלו שכול עוד משולמת משכורתם אז הכול רגוע.

למדנו כאן בארץ ישראל הקטנה שלנו, ובפרט באזור השרון, הרצליה, רעננה, רמת השרון, הוד השרון, וכפר סבא כי עסקים יש כאן למכביר, שהמילה "אם אין אני לי מי לי" נכונה לכולם ובפרט לאיש עסקים או בעל עסקים המתגורר בסביבה. איש עסקים עשוי בדיוק מאותו חומר של כול בן אנוש אבל אם יתרון אחד, כאשר הוא עוסק בעסקים או מנהל חברה או מנכ"ל אחת החברות באזור, הוא עוד יותר בודד במערכת ויכולת ההתייעצות שלו אם אנשי שלומו מקרב העובדים, השותפים העסקיים, או כול פיגורה שהוא מכיר נסובה על איש העסקים, סביבתו, חבריו, כאשר כול אחד מהסובבים רוצה הוא להיות כמה שיותר קרוב לאיש העסקים, כי אין מה לעשות, אנשים מתחברים להצלחה, מתחברים לכסף, ומוכנים להוציא כול מילה מפיהם העיקר שתמצא חן בעיני איש העסקים בעל העסק או המנכ"ל.

אז אם זה ככה, מדוע יועץ עסקי או מי שייתן יעוץ עסקי לא יתנהג על פי אותם אמות מידה אנושיות. ומכאן באה התובנה, לא חס וחלילה, יועץ עסקי הוא לא שונה בתכלית השינוי משאר אנשי הייס מן, רק שכאן גורלו של היועץ העסקי קשור בגורלו של בעל העסק מאחר ולשניהם יש אינטרס משותף, להצליח בעסק, יותר מזה היו מקרים שפגשתי לקוחות אשר עברו את משבר קריסת העסק "לא עלינו" ונשארו בודדים ומותקפים ע"י כול מי שרצה את קרבתם עד הנפילה, ואילו היה לוקח איש עסקים זה יועץ עסקי יכול להיות שנפילה לא הייתה אבל אם הייתה אותו יועץ עסקי היה ממשיך לעבר הנפילה ולהרים את העסקים בבעלות אש העסקים חזרה למעלה.

האמינו לי כאחד שידע את שני צידי המתרס, יועץ עסקי ומלווה עסקי זו חובה מוכחת.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן