ארגז חול! מה הכוונה?

ארגז חול! מה הכוונה?

עסקים ובעלי עסקים.

מה אומר לנו ארגז חול!

יש כאלה ובצדק שיגידו כי ארגז החול היה חלק מהמשחקים בגן הילדים, בגינות הציבוריות ובבית הספר והם צודקים, אבל יש גם כאלה החיים את עולם קידום האתרים והעולם המופלא של GOOGLE  ושם לארגז החול יש משמעות אחרת.

ארגז החול במונחים של גוגל ניתן לסווג אותה כמסננת של גוגל מפני קידום אתרים מסיבי מידי שיש בו ריח של ספאם ופעולות לא חוקיות מבחינת GOOGLE.

ובמה דברים אמורים! בדרך כלל אתרים חדשים או אתרים אשר לא קודמו זמן רב ועכשיו הם מקודמים אם בצורה חוקית ואם דרך ספאם או כובע שחור או כול מניפולציה שעושים מנהלי קידום אתרים והעכביש של גוגל מזהה זאת הוא מיד מקפיץ את האתר ממקום מושבו אפילו בעמוד הראשון או במקום הראשון ושולח אותו לבדיקה בארגז החול. (זה לא שהאתר נענש מידי או שלעולם הוא לא יחזור למקומו הטבעי) הוא יעבור בדיקה לראות שהקידום הוט אורגני טבעי, שאין מניפולציות, שאין קישורים לא נכונים, ואז יחזור למקום הראוי לו.

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני רואה בהתנהלות זו של גוגל עוד יותר בטחון בדף התוצאות אותו מחפש המקליק שיהיה הכי נכון  לחוויית לקוח המקליק ולא יופיע במיקומים הראשונים בדרך לא טבעית. חווית הלקוח אותה גוגל רוצה להגיש ללקוח הופכת להיות חוויה אמתית הבנויה מחומרים אמתיים ולא שקרים. חומרים עם תוכן התורמים הלכה למעשה לבקשה או השאלה אותו הקליק הגולש.

בכלל בשנה האחרונה יש את התחושה כי גוגל אומנם כחברה מסחרית לכול דבר אכן מקדם פרסומים ואלמנטים המכניסים כסף לחברה אך לא מאבדת אתה מיתוג שלה כד"ר גוגל הנותן מענה ופתרון לכול אדם באשר הוא.

בעלי אתרים אשר נעלמו מהמקומות הראשונים שלהם לצורך בדיקת האתר דיווחו כי חזרו מהר מאד והופיעו כמו שצריכים היו להופיע במיקומים הראשונים, בעלי אתרים שידעו כי פעלו בשיטות לא נכונות שלא מקובלות על גוגל פשוט נעלמו ולא חזרו יותר.

אני טוען שאתרים טובים, שמתקדמים מהר אם חומר איכותי זוכים לניקוד הרבה יותר גבוהה לאחר החזרה שלהם אל העולם הווירטואלי קרי מנועי החיפוש.

עסקים חייבים להפנים גוגל פועלת בכול האמצעים העומדים לרשותה לאכוף את ההוראות בפרט בקידום האורגני.

המלצתי היא ברגע שהאתר שלכם נכנס לארגז החול תמשיכו בקידומו כפי שעשיתם עד שנכנס.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן