אפשר להפוך חלום של עסק למציאות

אפשר להפוך חלום של עסק למציאות

כול אדם שלישי ברחוב "צועק" יש לי אפליקציה שתרים את העולם כול אדם שלישי ברחוב יגיד לך שהחלום שלו זה לפתח אפליקציה שתעשה מיליונים! אבל אם נסתכל על המספרים  כפי שהם מתפרסמים לא אני כמי שנותן ייעוץ עסקי ולא אתם תהינו מהם.

אז מה מסתבר: 67% מאלה שפיתחו אפליקציות עדיין לא הרוויחו 1 ₪ מהם. 63% מהאפליקציות שפותחו ב-2013 הם חינמיות, 49% מהמפתחים היו רוצים לעשות הכול על מנת שהעולם יידע על האפליקציה שפיתחו אבל כסף לפרסום ושיווק אין להם. טווח המחירים של אפליקציה ברשת |ISO נעה בין .99$ ל- 25$. 81% ממפתחי האפליקציות לא מאמינים כי יגרפו 1$ בעבור האפליקציה שפיתחו, אבל עדיין שוק האפליקציות העולמי מגלגל סכום של 10 מיליארד דולר בשנה, עיקר ההכנסה באה מפרסומות.

כמי שנותן ייעוץ עסקי הסכום של 10 מיליארד דולר הכנסות בשנה מאפליקציות הוא בכלל לא הרבה לעומת מה שמשקיעים בתחום האפליקציות. וכמו שאנו יודעים כי סיפור סינדרלה יש רק אחד וסיפור WAZE יש רק אחד נראה לי כי הרבה מטפחי חלומות בתחום האפליקציות יישארו עם החלום בלבד.

כ יועץ עסקי אני מעורב גם במיזמים אשר פתחו אפליקציות ואשר מאחוריהם עומדים כרישים גדולים מתחום המשקיעים הן בארץ והן בעולם אשר עיקר הכוונה שלהם להשקיע באפליקציה, בפרסום שלה ואז להיות מוזמנים אל אחד ממשלות גוגל או פייסבוק שיעניקו להם את ה-EXIT הנכסף.

האמת שאם אתם שואלים אותי, לאחר שעברתי כול כך הרבה מכשולים בחיים את חלקם צלחתי והצלחתי חלק מהם נכשלתי וכשלתי, אבל ברוחי לא נשברתי ולמרות כול התלאות הייסורים  והמאורעות לא איבדתי תקווה ועשתונות והמשכתי קדימה. תמיד אראה קדימה מבלי להביט אחורה. כי בעסקים ובחיים אין הבטחה לכלום חוץ מאשר לרוח ולעשייה גם אם נפלתה גם אם לא הצלחתה פעם פעמיים בפעם השלישית תצליח.  

אותו דבר אני אומר ליזמים צעירים, יזמים שבונים מגדלים שלמים, אבל הקושי מרתיע אותם, הקושי מרחיק אותם מהחלום הנכסף, ודווקא אני אומר להם "לכו עם החלום" לכו עם המוצר שלכם קדימה, על תתייאשו, על תגידו לא, אתם לעולם לא יכולים לדעת מה תצליחו לעשות בכוח הטמון רק בכם, זו לא קלישאה, זו האמת של החיים, כול אחד מאתנו יכול להצליח, להיות גדול, חשבו על האנשים שהיו פעם קטנים והיום הם גדולים. על תגידו להם יש מזל, שטויות, אין דבר כזה מזל, יש רצון, כוח, התמדה, נחישות, כוח אמיתי שרק הוא יכול לקחת אותך קדימה אל העשייה. עשייה שתגשים לכם את החלום.

בכול העולם יש מישהו, מישהו אחד שחושב על מה שאתם חושבים, העניין הוא לנצח אותו, העניין הוא להקדים אותו, הרצון והמוטיבציה למרות הקשיים הם מה שיקרבו את החלום למציאות.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן