אפשר להפוך חלום של עסק למציאות

אפשר להפוך חלום של עסק למציאות

כול אדם שלישי ברחוב "צועק" יש לי אפליקציה שתרים את העולם כול אדם שלישי ברחוב יגיד לך שהחלום שלו זה לפתח אפליקציה שתעשה מיליונים! אבל אם נסתכל על המספרים  כפי שהם מתפרסמים לא אני כמי שנותן ייעוץ עסקי ולא אתם תהינו מהם.

אז מה מסתבר: 67% מאלה שפיתחו אפליקציות עדיין לא הרוויחו 1 ₪ מהם. 63% מהאפליקציות שפותחו ב-2013 הם חינמיות, 49% מהמפתחים היו רוצים לעשות הכול על מנת שהעולם יידע על האפליקציה שפיתחו אבל כסף לפרסום ושיווק אין להם. טווח המחירים של אפליקציה ברשת |ISO נעה בין .99$ ל- 25$. 81% ממפתחי האפליקציות לא מאמינים כי יגרפו 1$ בעבור האפליקציה שפיתחו, אבל עדיין שוק האפליקציות העולמי מגלגל סכום של 10 מיליארד דולר בשנה, עיקר ההכנסה באה מפרסומות.

כמי שנותן ייעוץ עסקי הסכום של 10 מיליארד דולר הכנסות בשנה מאפליקציות הוא בכלל לא הרבה לעומת מה שמשקיעים בתחום האפליקציות. וכמו שאנו יודעים כי סיפור סינדרלה יש רק אחד וסיפור WAZE יש רק אחד נראה לי כי הרבה מטפחי חלומות בתחום האפליקציות יישארו עם החלום בלבד.

כ יועץ עסקי אני מעורב גם במיזמים אשר פתחו אפליקציות ואשר מאחוריהם עומדים כרישים גדולים מתחום המשקיעים הן בארץ והן בעולם אשר עיקר הכוונה שלהם להשקיע באפליקציה, בפרסום שלה ואז להיות מוזמנים אל אחד ממשלות גוגל או פייסבוק שיעניקו להם את ה-EXIT הנכסף.

האמת שאם אתם שואלים אותי, לאחר שעברתי כול כך הרבה מכשולים בחיים את חלקם צלחתי והצלחתי חלק מהם נכשלתי וכשלתי, אבל ברוחי לא נשברתי ולמרות כול התלאות הייסורים  והמאורעות לא איבדתי תקווה ועשתונות והמשכתי קדימה. תמיד אראה קדימה מבלי להביט אחורה. כי בעסקים ובחיים אין הבטחה לכלום חוץ מאשר לרוח ולעשייה גם אם נפלתה גם אם לא הצלחתה פעם פעמיים בפעם השלישית תצליח.  

אותו דבר אני אומר ליזמים צעירים, יזמים שבונים מגדלים שלמים, אבל הקושי מרתיע אותם, הקושי מרחיק אותם מהחלום הנכסף, ודווקא אני אומר להם "לכו עם החלום" לכו עם המוצר שלכם קדימה, על תתייאשו, על תגידו לא, אתם לעולם לא יכולים לדעת מה תצליחו לעשות בכוח הטמון רק בכם, זו לא קלישאה, זו האמת של החיים, כול אחד מאתנו יכול להצליח, להיות גדול, חשבו על האנשים שהיו פעם קטנים והיום הם גדולים. על תגידו להם יש מזל, שטויות, אין דבר כזה מזל, יש רצון, כוח, התמדה, נחישות, כוח אמיתי שרק הוא יכול לקחת אותך קדימה אל העשייה. עשייה שתגשים לכם את החלום.

בכול העולם יש מישהו, מישהו אחד שחושב על מה שאתם חושבים, העניין הוא לנצח אותו, העניין הוא להקדים אותו, הרצון והמוטיבציה למרות הקשיים הם מה שיקרבו את החלום למציאות.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן